Fenerbahçe
Futbolcu
26.06.1990    Çekya    1,84
Sol bek   
ahmet ağaoğlu kendisine bir sözleşme önermiş ve asla taviz vermeyeceğini söylemiş bu sözleşmeden. oyuncu da sezon sonuna kadar düşünmek istiyormuş.
arkadaş, içime kurt düştü. bu adam niye çok iyi giden takımını bırakıp bize geliyor birden? kaldı ki seneye belki de şampiyonlar ligi'nde oynayacak. hayır türk de değil ki fenerbahçe taraftarı olsun. istanbul'a keyif çatmaya filan geliyor olmasın? paranoyak oldum iyice.

neyse oyuncu hakkında da bir yorum yapayım. fena bir oyuncu değil, bedelsiz olması çok iyi. sol bek mevkimizi bu arkadaşla yedek bir sol bek alıp kapatabileceğimizi düşünüyorum. ama içim rahat etmiyor. umarım sadece trabzon'da kazandığının bir tık fazlasını vereceğimiz için geliyordur.
ayrıca bu adamın asisti pek yok, genellikle gol atıyor. ofansif bek. yeni teknik direktörün oyun planı nasıl olacak bilmiyorum ama ersun'da olsaydı bu oyuncu, bir de iyi bir kanat olsaydı şampiyon olurduk çünkü oyun planı kanatlar ve bekler üzerindendi. yeni teknik direktörün nasıl bir oyun oynatacağını bilmiyoruz. lan teknik direktör yok takımda, artık bir td alsanız? td'siz transfer mi yapılır amk ya...
neyse daha fazla yazmayayım sürekli yeni bir konuya dalıyorum yazdıkça. o kadar çok yanlış ve eksik var ki kulüpte.
Fenerbahçe'deki futbol aklını özetleyen sol bek oyuncusı.
Bizim novak gibi bir beki trabzon'un danimarka'dan aldığı gibi 1.5 m € civarına ve ortalama bir maaşla yaşı 30 olmamışken almamız gerekiyordu.
şimdi yaşlanınca trabzon'dan daha yüksek maaş teklif edip ikna etmeye çalışıyoruz, işte bu değişmeli.