Fenerbahçe
Futbolcu
26.06.1990    Çekya    1,84
Sol bek   
-Tekniği vasat
- defansif özellikleri vasat
- gol aradığı için koridorunu devamlı boş bırakıyor
- fiziksel özellikleri vasat

Benim açımdan hayal kırıklığı olarak nitelendirebileceğim bir transfer oldu. Kendisine gol attıramayan hocayı da eleştirmek lazım tabi, geçen sene az kalsın gol kralı oluyordu. Ama sırf bize gol atmasın diye alınır valla. Nasıl umut bulut senelerdir bizi boş geçmiyorsa (*) , bu da yavaş yavaş yeni umut bulut olma yolundaydı.

En azından 25 ekim 2020 fenerbahçe trabzon maçı'ndaki 3 puanı kurtardık diyebiliriz. Trabzon'da da yenersek benim açımdan olumlu bir transfer olur. Trabzon' da kalsaydı iki maçta da puan kaybederdik.
Arkaya kaçan oyunculara pas veremeyen yetenek yoksunu oyuncu. Sorun kendisinde değil, bunu oynatan beden eğitimi hocası erol'da.
Taş gibi topcudur. Bunu da geçen sezonki akıl almaz performansıyla kanıtlamıştır.

Novak gibi bir oyuncudan performans alınamıyorsa sorun tesislerdeki atmosfer, yönetimsel boşluk, bir oyuncu grubunun kimilerini dislamasi veya düpedüz hocasizlik olabilir.
Şuana kadar ne etliye ne de sütlüye karıştı. Vurdumduymaz reis böyle oynamaya devam edecekse şutlansın.
genel anlamda hasan ali'nin bir tık üstü. hücumda hasan ali bir tık daha üstün aslında. hasan ali en azından ileri bindirme yapıyordu (her ne kadar ortaları auta gitse de). novak onu da yapamıyor ve orta açması da hasan ali kadar kötü. defansta ise en azından hasan ali gibi korkunç hatalar yapmıyor. bir tık daha konsantre diyebiliriz.

bu seviye ise fenerbahçe için yetersizdir.
geldiğinden beri süre aldığı maçlarda en ufak bir katkı dahi veremeyen futbolcu.
antep maçında ilk 11'de başlıyor, gene bu vasat altılıkta devam edecekse devre arası defolsun gitsin.
Teknik direktörün yavaş yavas takımı kaybettiğine işaret eden bir hareket yapan oyuncu.