cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Filip Novák
Doğum: 26.06.1990 Uyruk: Çekya  Boy: 1,84  Mevki: Sol bek

filip novak

 • /
  7
  Alırsak iyi bir performans sergileyeceğini düşündüğüm sol bek. Bize gol atmayı bırakması da iyi olur. Ama burada ufak bir sıkıntı var. Bizim yapmamız gereken transfer şekli bu değil. Yapacağımız transferler Trabzonspor'un yaptığı gibi benzer bir oyuncuyu Danimarka liginden(veya başka bir düşük seviye ligden) düşük maaş ile getirmek olmalı. Trabzondan daha yüksek para vermek bana pek mantıklı gelmiyor.
  muhteşem futbolcu teknik adam sportif direktörümüz emre'nin nereden keşfettiğini merak ettiğim topçu. nasıl zaman buluyor da bu oyuncuları listelemeyi başarıyor, inanılmaz. titanic'in çekildiği havuzu dolduracak kadar bir oyuncu havuzu var sanırım.


  burada oyuncu kötüdür falan demiyorum. derdim bu kadar mı dar çerçevede olmak zorundayız. bu kadar mı vizyon-suz bir noktadayız.
  Yönetim beke para vermemek için bunu ve caner'i alıp kapatmayı düşünüyor heralde sol tarafı madem böyle bir iş yapıyorsunuz bakalım diğer mevkilere a sınıfı oyuncu alabilecek misiniz.
  Kötü bir oyuncu değil, bedelsiz olması da bizim için bir avantaj. Sol beke para vermemiş oluruz ki gayet kârlı. Uygun bir maaşa imza atar diye ümit ediyorum.


  Ama benim anlamadığım şey şu; neden biz de novak gibileri başka liglerden bulup getirmiyoruz? Mesela edin visca başakşehir'e 400bin euro bonservis bedeliyle gelmiş 2011'de. O zamanın dolar kurunu filan hiç katmadım işin içine. Neden edin visca gibileri bulamıyoruz?


  Transferine karşı değilim ama bu vizyona karşıyım. Ezeli rakibinden oyuncu alamazsın demiyorum. Elbette alabilirsin ama neden biz sürekli ezeli rakipler-stsl çevresinde dolanıyoruz merak ediyorum. Yok mu bizim scout ekibimiz? Kimse oyuncu filan izlemiyor mu?


  (bkz:fenerbahçe scout ekibi)
  lacisozluk lacisozluk