Futbolcu

Doğum: 26.06.1990
Uyruk: Çekya
Boy: 1,84
Mevki: Sol bek
Ayak: sol ayak
Filip Novák, Çek futbolcudur. Süper lig ekiplerinden Trabzonspor'da oynamaktadır.
Adi fenerbahce ile anilan futbolcu.

Trabzonspor ile sozlemesini uzatacagini dusunuyorum.
Yönetim bu adamı takıma katarsa büyük iş başarmış olur, bide üstüne caner gelmezse dualarım kabul olmuş oluyor.
Bence de lige göre fena olmayan bir oyuncu.
bunu ve meljnak'ı az maliyete kapatıp çok temiz halledebilirdik sol bek mevkisini.ama yapamayacağız diye hissediyorum.
Duyumlarıma göre 2020-2021 sezonunda çubuklu forma altında mücadele edecek oyuncu.
İyi bir maaş karşılığında fenerbahçemize gelebilecek bek oyuncusu. Trabzonspor'da cüzi bir miktar karşılığında oynuyordu sanırım.
ahmet ağaoğlu kendisine bir sözleşme önermiş ve asla taviz vermeyeceğini söylemiş bu sözleşmeden. oyuncu da sezon sonuna kadar düşünmek istiyormuş.
arkadaş, içime kurt düştü. bu adam niye çok iyi giden takımını bırakıp bize geliyor birden? kaldı ki seneye belki de şampiyonlar ligi'nde oynayacak. hayır türk de değil ki fenerbahçe taraftarı olsun. istanbul'a keyif çatmaya filan geliyor olmasın? paranoyak oldum iyice.

neyse oyuncu hakkında da bir yorum yapayım. fena bir oyuncu değil, bedelsiz olması çok iyi. sol bek mevkimizi bu arkadaşla yedek bir sol bek alıp kapatabileceğimizi düşünüyorum. ama içim rahat etmiyor. umarım sadece trabzon'da kazandığının bir tık fazlasını vereceğimiz için geliyordur.
ayrıca bu adamın asisti pek yok, genellikle gol atıyor. ofansif bek. yeni teknik direktörün oyun planı nasıl olacak bilmiyorum ama ersun'da olsaydı bu oyuncu, bir de iyi bir kanat olsaydı şampiyon olurduk çünkü oyun planı kanatlar ve bekler üzerindendi. yeni teknik direktörün nasıl bir oyun oynatacağını bilmiyoruz. lan teknik direktör yok takımda, artık bir td alsanız? td'siz transfer mi yapılır amk ya...
neyse daha fazla yazmayayım sürekli yeni bir konuya dalıyorum yazdıkça. o kadar çok yanlış ve eksik var ki kulüpte.