cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Ferdi Kadıoğlu
Doğum: 7.10.1999 Uyruk: Hollanda  Boy: 1,74  Mevki: On Numara

ferdi kadıoğlu

 • /
  14
  Yetenekli bir oyuncu olduğu için oynatılmayan futbolcu. Dünyanın neresinde yetenekli oyuncularının oynadığı takım görülmüş (*) . Top süremeyen alper , ön liberodan bozma tolga ciğerci , soluna çekip orta yapan deniz türüç varken oynaması tabi ki mümkün değil .
  Zamanında Salih uçan'ı da böyle oynatmayarak gönderilmesine katkısı dokunmuştu Ersun hocanın. Öyle ki önceki sezon muhteşem bir performans yükselişi olmuş genç bir oyuncuydu salih. Belki Salih olması gereken futbolcu olamadı, hoca da kendince bakın haklı çıktım diyor da olabilir fakat benim dikkatimi çeken ise şu, her iki oyuncuya da yaptığı şey yıldırmak, soğutmak ve değersiz hissetmelerine neden olmak.

  En son 16/09 /2019 tarihinde ikinci yarıda oyuna girmiş. Yani bu çocuk simdi bu hafta oyuna girse kötü performans sergileyecek olursa, alın bakın oynamaya hali yok diyerek gene aylarca oynatmayacak.

  Maç kondisyonu denilen bir nane var. Sadece idmanlarda koşarak, 5e 2 top kapmaca oynayarak maça hazırlık yapılamaz özellikle de tecrübe seviyesi düşük ferdi gibi sporcularda. Benzer durumu zajc için de yapıyor, oynatmıyor uzun süre sonra da oyuna girince birşey yapamadı oluyor. Zira o da en son aynı lig maçında ferdi'yle birlikte son defa oyuna girmiş, Tarsus maçını saymıyorum.
  bu hafta kupa maçında sağ açıkta göreceğimiz genç yeteneğimiz. sağ açık diyorum çünkü orda o olmazsa yine alper izleyerek isyan edecek gözlerimiz ve yüreklerimiz. sağlıklı değerlendirme şansımız olmayacak belki birlikte oynayacağı olyuncular yüzünden bu da bir handikap
  Son zamanlarda ölü olan Moses'in tam olarak ondan ne fazlası var diye düşündüğümüz Fenerbahçe'nin genç yeteneği göztepe maçında sonradan oyuna girdi ve bir asisti direkten döndü daha çok oynaması, parlaması gerek ilk 11'e yazılacak ilk isimlerden..genç yetenekleri savunmaya devam edeceğiz
  oynamadıkça oynatılması yönünde taraftar baskısının arttığı genç yeteneğimiz. bu şartlarda oynatılması ne derece doğru olur bilemiyorum. yapacağı en ufak bir hataya ke kadar tolerans gösterebileceğiz ki sanki? evet ben de daha fazla forma şansı bulmasını istiyorum, yeteneğini daha da geliştirip farkını konuşturmasını; ilk 11’in değişmezi olmasını, hatta belki ileride avrupa’ya büyük bedellerle satılmasını istiyorum. ama bunların hepsi için doğru zamanda oynaması gerekir. bunun kararını da biz değil takımın sportif yöneticileri verecektir.
  istanbulspor maçında attığı gol boş kaleye ( gerçi topu kendisi kapıyor ) fakat asisti gerçekten ustalık işi. teknik kalite göstergesi. bu ligde yıllardır forma giyip, yüksek maaş alan sözde star oyuncuların birçoğu o mesafeden o ortayı yapamazdı. yaklaşık 7-8 metreye, ceza sahası içinden ceza sahası içindeki bir futbolcunun kafasına o topu indirmek kalite göstergesidir, başka bir şey değil.
  lacisozluk lacisozluk