cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Ferdi Kadıoğlu
Doğum: 7.10.1999 Uyruk: Hollanda  Boy: 1,74  Mevki: On Numara

ferdi kadıoğlu

 • /
  14
  Bjk maçında 10 kişi kalmamızdan sonra ortaya koyduğı mücadeleyi ve futbolu beğendiğim genç oyuncumuz. Seneye kesinlikle as oyuncumuz olması gerekiyor umarım daha iyi yerlere gider.
  Gelecek sezon düzenli oynarsa en az 20 milyon euro'luk transfer yapar epl'ye. İşte genç oyuncu almanın ve oynatmanın getirisi de burada. Öte yandan ffp'nin de nasıl Avrupa'nın neredeyse tamamının, birkaç ligin altyapısına dönüştürülmesine sebebiyet verdiğinin göstergesidir. Biz bu oyuncuları bulup kendimiz verim alamıyoruz çünkü oyuncu satmak zorunda kalıyoruz.
  Cok iyi potansiyeli olan oyuncu. Umarim sozlemesini yenileriz ve duzgun bir yapilanmada kendini gelistirir, iyi paralar kazandirip gider.


  Ferdi ornegi gercekten cok guzel bir ornek bana kalirsa. Ferdi, eljif elmas gibi oyuncularin gozlemlenip alinmasi ve altyapidan da guzel bir yapilanma ile oyuncu cikartmak gerekiyor. Gelecegimizi ancak boyle kurtaririz, gunu kurtarmak amaciyla yapilacak hamleler bizi sadece geriye goturur ve zamanimizdan calar.
  Transferlerimizin % 80'ini ferdi gibi yapmalıyız.gelişime açık, hırslı ve kaliteli gençler olmalı bunu çok net gösterdi.


  Kadronun kalan kısmı da kendini kanıtlamış ya da ne vereceği belli istikrarlı futbolculardan kurulmalı ve bu ikisi harmanlanmalıdır.
  Bu sezon en çok da genç oyuncuların vitrine çıkabilmesi için avrupa'da olmamız gerekti. Ferdi'nin Avrupa piyasası elbette var ama ekonomi açısından daha yüksek bonservis bedeline çıkabilmesi için Avrupa piyasasında yada milli takımlarda süre alması gerek.


  Bu sezonki gelişimi özellikle de pandemi sonrasında gayet efektif. Daha çok fazlasını yapabilecek yeteneği var. Kuvvetlenmeye de başlamış görünüyor, muhtemelen bireysel antrenman yapıyor zira bizim olmayan teknik kadro onu bu seviyeye taşıyamaz.


  Erol bulut ya da benzeri bir teknik adamın dokunuşu ona iyi gelecektir. Bir de Avrupa'da olsaydık Türkiye çıkış bonservis rekorunu kırabilirdi. Yine de gelecek sezon double double civarı bir istatistik onu + 25 milyon eurolara taşıyacaktır.


  Milli takım sorumlularımız bir şekilde ikna etmeli ferdi'yi. Sonra çok üzülürüz.
  Gelecek sezonun takım planlaması için sol önde ilk 11 için yazılması gereken isimdir.


  Sol önde kendisini çok rahat hissediyor, hem içe hem çizgiye doğru çok iyi adam eksiltiyor, arkadan bindiren bek oyuncusuna hem alan açıp hem de çok etkili paslar atabiliyor.


  Bunun yanında oyun görüşü son dönemde fenerbahçe'de izlediğimiz oyuncular arasında en iyilerden birisi. Sağ bekte dirar değil isla ile sezonu bitirmiş olsak onu da defalarca ters topla pozisyona sokabilirdi.


  Yedeği için Avrupa'dan benzer profilde bir genç oyuncu transferi yapılmalı. Ferdi'nin olası satışına hazırlıklı olmak gerekiyor.


  İzlemesi pek bir keyifli olan yetenekli futbolcu.
  lacisozluk lacisozluk