cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Ferdi Kadıoğlu
Doğum: 7.10.1999 Uyruk: Hollanda  Boy: 1,74  Mevki: On Numara

ferdi kadıoğlu

 • /
  14
  şu çocuk dururken tolga ciğerci'nin sol açık oynadığını hatırladıkça hala karnıma ağrılar giriyor. gary rodrugez ve tolga ciğercinin 30 maçta yapamadığını 4 maçta yaptı ya çocuk.
  Takımın net en iyisiydi biraz şanslı olsa 1 gol atabilirdi diğerlerinin beceriksizliği yüzünden en az 1 asisti de heba oldu.
  hollanda milli takımını seçmesini dilediğim futbolcu.


  türkiye milli takımı şu yaşına kadar yüzüne bakmamış, son 2 yıldır türkiye'de, resmi teklif geleli birkaç ay oluyor. bu oyuncu türkiye milli takımında oynayabilmesi için lobi sahibi olması gerek fakat öyle bir lobisi yok. ağzıyla kuş tutsa bir kanatta yusuf-cengiz ötekisinde abdülkadir ömür oynayacak sakatlıklar olmazsa. hollanda milli takımında da şu an oynayamaz ama en azından hakkaniyetiyle oynayamaz, birilerinin adamlık kriterlerlerine uymadığı için değil.
  Türk milli takımını seçmesi kariyeri için daha iyi olur. Cengiz sakatlıklardan başını kaldıramıyor, Yusuf'un devamlılığı yok. Kendini geliştirmesi halinde milli takımın vazgeçilmezi olur rahatlıkla.
  Ersun hocaya olan sevgim ve saygım büyüktür, önceki entrylerde de görülebilir.


  Ferdi'nin sezon başında ilk 11'in bir parçası olarak görülmesi gereken sezonda kanatlarda tolga ciğerci ve ozan tufan bile oynadı ama ferdi hak ettiği süreleri alamadı. Sezon başında aldığı kısıtlı sürelere rağmen de iyi de katkı yapmıştı ancak sonrasında yediği kesik kesinlikle performans sebepli değildi.


  Bu çocuk saf yetenek, üstelik motive ve konsantre olduğunda savunmada da gayretli ve dikkatli. Alamadığı süreler yüzünden belki de yeteri kadar gelişim gösteremedi, en çok Ersun hoca ile ilgili buna üzülüyorum.


  Umarım gelecek yıl ilk 11'in ana parçalarından birisi olur, alternatifi de Ömer Faruk beyaz olur.
  lacisozluk lacisozluk