cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Ferdi Kadıoğlu
Doğum: 7.10.1999 Uyruk: Hollanda  Boy: 1,74  Mevki: On Numara

ferdi kadıoğlu

 • /
  14
  Herşey kendi elinde, eğer fiziksel olarak dayanıklılık ve kuvvet gücünü arttırmazsa, enerjisini nasilt yöneteceği çözemezse Mehmet Yozgatlı gibi ilk 11 değil, son 15-20 dakikaların oyuncusu olur, yani rotasyon oyuncusuna dönüşür.


  Geçtiğimiz maçta sahaya ilk 11 de çıktı, tek başına press yapmaya çalışıyordu. İstekliydi, yetenekli de zaten fakat dakika 25-30 pili bitti, sonrasında sahada ruh gibi gezinmeye başladı, top da gelmedi kendisine hiç, topa gidecek enerjisi de kalmadı zaten.


  Bunu düzeltmek için önünde kamp dönemi var, o kamp döneminde kesinlikle bu eksikliklerini gidermeli. Umarım " sportif dehalar " emre b, volkan d , ve Mehmet a, oyuncuların bu eksikliklerini tespit edip gereken çalışma programlarını uygularlar.
  Çok istekli bu maç. biraz daha şanslı olsa 2.golünü de atabilirdi ersun hoca'nın sezonu tamamlayamamasının en büyük nedeni bu çocuğun yerine olan tolga ısrarıydı :(
  Yeteneklerini belli ettigi bir mac oluyor. Tolga israri olmasa belki bugun puan siralamasinda farkli bir yerde olabilirdik. Gelecegi kazanmak icin ferdiye daha cok sans vermeliyiz
  ferdi gibi gençleri kendi bünyemizde yetiştirip türk futboluna kazandırdığımız zaman hem kulüp hem de ülke olarak kazanacağız. umarım şu bahsedilen mental değişim için çok beklemeyiz
  yavaş yavaş fiziksel gelişimini yükseltiyor. klasına diyecek yok zaten güzel bir sistem takımında elmas gibi parlar. umarım gelişimini devamini getirir ve yüksek bir bonservisle Avrupa'nın iyi liglerinde boy gösterir.
  artık 20 yaşında ve pozisyonu netleşmeli. sol kanat mı sağ kanat mı forvet arkası mı bu kararsızlık onu ileride çok yönlü joker oyuncu olarak gösterebileceği gibi seviye atlamasının da önünde bir engel. avrupa'nın önemli takımlarında oynamak için pozisyonu netleşmeli. başka türlüsü sıradanlaşacaktır. burada teknik adamların da oyuncuyu yapbozun eksik parçasına yama yapar gibi boş yere koymaktan vazgeçmeli.
  Futbol hayatinin donum noktasinda olan futbolcu. 20 yasinda ve bize geldiginden beri beklenen gelismeyi gosteremedi. Bunda bircok etken var fakat en buyuk etken pozisyonunun belli olmamasi.


  Iste altyapi ve genc oyuncu yetistirme kulturu tam olarak burada devreye giriyor. Oyuncu potansiyelli olmasina ragmen gelisemiyorsa bunda onun oldugu kadar bizim de sucumuz var.
  lacisozluk lacisozluk