On yıllardan beri süregelen hadise.

Her başarısızlık sonrasında ki artık çok uzun bir süre oldu hemen X gelecek, y gelecek diye diye transfer mastürbasyonu yapan bir taraftar oluşturuldu.

Hiçbir zaman kadroyu kaliteli olarak kabul etmeyen, her oyuncuya çöp diyen bir yapı oluştu bunun sonucunda.

Devam etsinler Mesut geldi olleyy, sosa bizde olleyy...

Rakip bjk'den alacak oyuncu bulamazsın sene başında ama bugün oradakilere salya akıtıyor ve bizdekileri gömüyorsak sorun teknik direktör yerine transfere para harcayan zihniyet ve bu beklentiye bayılan taraftar.

Neyse İrfan can'a verdik 7-8 milyon, Mesut geldi Mesut olduk. Şimdi gelecek yaz için transfer çalışmalarına başlıyoruz. Seneye de emre ile devam ederiz.
taş gibi gerçeklik.

gs taraftarına en çok hak verdiğim konu budur. fb taraftarını paranız varsa çok kolay uyutabilirsiniz. çünkü fb taraftarı sanar ki yıldızlarla dolu bir kadro kendi kendine şampiyon olabilir. fb taraftarı sanar ki bir hocaya kontrolsüz bir şekilde çok para harcarsak ve hoca o kadroyu kullanamazsa başarısızdır. fb taraftarı sanar ki mesut gibi yıldız transferleri takımı tek başına şampiyon yapabilir. fb taraftarı sanar ki koşu mesafesi, fiziksel güç gibi kavramlar "vasatsevicilik"tir ve bu kavramlara önem vermek yerine posası çıkmış ve maç boyunca bok gibi oynasa dahi 1-2 kilit pasla asist yapacak oyuncular alıp onlardan dünyanın en iyi futbolcuları olmalarını beklemek daha mantıklıdır. falan filan... uzar gider bu.

ne kadar başarısız olursanız olun, eğer fb başkanıysanız taraftarınız tarafından sevilmek için tek yapmanız gereken şey havalimanına 2 tane yıldız transfer indirmektir. alın size acı gerçekler...
Bari güzel transferler ile uyutulsak. Osayi, samatta gibi adamlar ile uyutuluyoruz.