cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Fenerbahçe sözlük scouting

 • fenerbahçeye oyuncu tavsiyelerimizi birbirimiz ile paylaşacağınız başlık. bir iki tane yazarak başlayayım. oyuncu tavsiyesinde bulunurken günümüzün transfer şartlarını ve kulübün ekonomik sıkıntılarını unutmayalım.


  (bkz:damien batallin) arjantin ekiplerinden argentinos jrs. takımının altyapısından yetişmiş 23 yaşındaki damien batallini sol kanat mevkisinde oynuyor. damien batallini bire bir de adam geçme hızlı sprintleri ve sert şutları ile dikkat çekiyor. 2021'e kadar sözleşmesi bulunan batalliniyi kiralamak bu günün şartlarında en mantıklı karar olur. transfermarkt değeri 3.5 milyon euro. 8 den aşağı bırakmazlar. oyuncu altyapıdan çıktığından beri aynı takımda oynuyor hiç avrupa macerası olmamış. bu sebep ile bize kiralık gelmeye sıcak bakabilir. 1 senelik sözleşmesi kaldığı için de satın alma opsiyonu ile kiralarsak kulübüde razı olabilir bakılması gereken bir topçu.


  (bkz:mattia sprocati) 26 yaşında, mevkisi sağ kanat. inişli çıkışlı bir performans sergileyen sprocatinin çokca takım değiştirdiği görülüyor. ortalama üstü bir futbolcu olan sprocatinin uyum sorunu ve mental sıkıntıları olduğu belli. her iki ayağını da kullanabilen sprocati bu özelliği ile kanat mevkisinde fark yaratıyor. italya serie a ekiplerinden parma da oynayan sprocati, 1.4 milyonluk mütevazi fiyati ile dikkat çekiyor( t.markt verilerine göre) ucuz etin yahnisi kötü olur diyenler olacaktır elbette. tolga ciğerciden bile mi kötü olur beyler. hemde bu ekonomik şartlarda. yönetimin kesinlikle düşünmesi gereken bir oyuncudur. iyi bir hoca, istanbulda rahat bir yaşam, uyumlu bir takım ve taraftarın desteği ve tutkusu ile yüz de yüzünü verecektir.


  (bkz:luiz aranjuo)

  23 yaşında, mevkisi sağ kanat, brezilyalı. bu arkadaşın bonservisine lille tam 10.5m euro ödedi. sözleşmesi 2022 de bitiyor. t.mark verilerine göre ücreti. 5.5m ye düşmüş durumda reel piyasayı etkiler mi emin değilim tabi. bu düşüşü ilk 11'in banko oyuncusu. olmadığına bağlıyorum. arajuonun en dikkat çeken özellikleri; top tekniği ve sürati. satın almak mümkün olmayabilir ama kesinlikle kiralık için düşünülmesi lazım. bu arkadaş brezilyalı tuncay şanlı.


  sayfayı gün geçtikçe editleyecem başka mevkilerde de baktığım oyuncular var.
  lacisozluk lacisozluk