Nesine.com üzerinden oynanan, Kaybedildiği takdirde dahi fenerbahçe'nin kasasını dolduracağından taraftarların ilgi göstermesi gereken şans oyunu, çekiliş.

5 lira bedelle katıldığımız çekilişin ödülleri arasında: Porsche Macan, 4 adet Ford Kuga, 50 adet iPhone 12, 10 adet Samsung Smart TV, 10 Playstation 5, 10 adet Apple Watch, 10 adet xiaomi scooter ve pek çok para odülü gibi maddi değeri son derece yüksek ödüllerin yanı sıra, manevi değeri paha biçilemez olan: 50 adet imzalı forma, 10 kişiye sporcularla konsol oyunu, 10 kişiye oyunculardan, ismine özel video, 10 kişiye oyuncularla online görüşme şansı gibi pek çok değerli ödüllü kazanma şansınını elde edebiliyoruz.

Bu sene pek çok yurttaş gibi içerisinde şaibe olduğuna inandığım yılbaşı piyangosu yerine kulubümüzün eşya çekilişine katıldım. Biz kaybetsek bile kulubümüz kazanacak, kazanırsak da hayatımız şenlenecek yani her türlü yine biz kazanacağız. Risksiz çekiliş diye buna denir tam bir win-win durumu.
benim de katıldığım çekiliş. hatta porsche'min satılık ilanını verdim bile.
sonuçlanmasına saatler kalmış çekiliş.

fenerbahçemizin biletlerinin yüzde 77'si tükenirken galatasaray henüz yüzde 67'de kalmış.

yazık bu taraftarın emeğine.
10 bilet aldım eşya piyangosundan. Kısmet. Bakalım şans yüzümüze gülecek mi?
haftalar önce 5 biletle katıldığım çekiliş. bir şey çıkacağından değil de maksat kulübe faydası olsun.
Laci sözlük adminlerinin totem yaptığı ve bu yüzden başlığı haftalardır düzeltmeyip "piyagosu" şeklinde tuttuğu iddia edilen çekiliş.(*)

Edit: eyvah düzeltildi.(*) ters totemmis zaten, sorun yok. Hediyeler yine bizde.
"bugün çekiliyor" denmesine rağmen sonuçlarına ulaşamadığım çekiliş. amatör görünüyor böyle şeyler.