sürekli çifte standart,elimizden alınan şampiyonluklar,kazanmamıza engel olunan maçlar,medya,tff somut bir duruş sergilenemediği için kendimi bildim bileli bu düzen bu şekilde devam ediyor dedem bile aynı şeyi anlatıyor artık can sıkıcı olmaya başladı daha da alenen yapılıyor artık... ne demiş selçuk yula ya fenerbahçelisin ya fenerbahçe düşmanı
bu ülkede ya fenerbahçelisindir ya da fenerbahçe düşmanı sözünün ne kadar doğru olduğu ortada.

bunda sözde şike sürecinin ardından camia olarak motivasyon kaybı, otobüsümüzün kurşunlanması, şampiyon olamamanın getirdiği sindirilmişlik, winner özelliğinin kaybolması da eklenince artık gündemi bile belirleyemez bir hale büründük.

haksızlıklarımızı duyuramıyoruz. duyurduğumuzda ağlamakla, bu kadar bütçeyle mağlubiyete kılıf uydurmakla suçlanıyoruz. bu sezon şampiyon olmamız kesinlikle gerekiyor. bu düşmanları susturabilmek için değil, şampiyonlar liginden gelecek gelir için de değil. ya da 4. yıldız için...

camia olarak özgüven kazanmamız için. winner karakterini geri kazanabilmek için. futbolcuların tercih ettiği bir kulüp haline gelebilmek için gerekiyor bu sezon şampiyon olmak, zira bu sezon şampiyon olamazsak çok büyük bir kırılma yaşayacağımızı ve birkaç sezon daha şampiyon olamayacağımızı düşünüyorum.
Bir t-shirt ya da başka bir ürün üzerine yazılıp satışa sunulması gerekmekte olan slogan.

Adidas falan araya girmeden fenerium ürünü olarak satışa çıksın, maliyet sonrası kâr komple kulübe kalsın yani onbinlerce taraftar destek olacaktır.