sabah akşam ''fenerbahçe ne yaptı acaba bugün'' diye götleri titreye titreye takip eden, fenerbahçe'nin her hamlesine kulp bulmaya çalışan ilginç güruh.

az önce allahyar'ın 1,5m euro kiralama bedeli ile transfer olduğu haberine sazan gibi atlayıp ''şike hüü'' diye zırladılar. izninizle bunlardan birkaç tanesini buraya ifşa etmek istiyorum, az g...t oluş izleyelim :)

x (tweet)


x (tweet)


x (tweet)


x (tweet)


x (tweet)


x (tweet)


x (tweet)


x (tweet)


x (tweet)


x (tweet)


daha çok atardım da acil işim var. ahhaahahahahahahahha.

akşama kadar kaç tanesi silinecek merak ediyorum :d.
Su aralar twitter'da pek aktif guruh. #siyasetbahce diye bir hashtag acmislar. Vallahi guluyorum bunlara, mesut ozil zaten akp'li ve bunu acik acik soyleyen bir kisi. Akp'li bakanlarin "hos geldin" demesi kadar dogal bir sey yok zira cok buyuk bir isim kendisi.

Ote yandan mesut transferinin ulke acisindan faydali olacagi da belli olmus oldu. Bizim insanimiz delidir, isin icine futbol girince siyasi davalarini bile satarlar. Belki malum parti oy kaybeder bu vesileyle. Xd
Geçen sezon da zorlu diyen oluşum. Gjjdjdjdjsjjsks arkadaşlar ciddiye almaya gerek yok. Kamuoyu yaratma çabası olduğu belli. Devam etsinler. Hele bugün kaybetsinler sonra göreceğim ben onların g...unu. fndbdnndns
Ulan şerefsiz herifler, ulan utanmaz herifler. Hani bu sezon rıdvan dilmen sezonuydu? Hani her sene olduğu gibi 8 senedir şampiyon olamayan fenerbahçe'yi mhk ve tff'deki nihat abisi şampiyon yapacaktı. Hani mhk başkanını rıdvan dilmen atamıştı. Bu iş ilk haftadan belliydi hani ?

Siz böyle şerefsizlersiniz işte. Şu kulüp senelerce kupa alamasın yine sizin gibi kahpe düşmanlara sahip olduğu için hep büyük kalacak. Fenerbahçe'nin azıcık kıpırdama ihtimalinden bile it gibi korkuyorsunuz. Çünkü hepinizin fenerbahçe ile ilgili bolca acilari var. Ama bu devran bir gün döner. Çatlasanız da patlasanız da fenerbahçe eski günlerine elbet bir gün geri dönecek.