sabah akşam ''fenerbahçe ne yaptı acaba bugün'' diye götleri titreye titreye takip eden, fenerbahçe'nin her hamlesine kulp bulmaya çalışan ilginç güruh.

az önce allahyar'ın 1,5m euro kiralama bedeli ile transfer olduğu haberine sazan gibi atlayıp ''şike hüü'' diye zırladılar. izninizle bunlardan birkaç tanesini buraya ifşa etmek istiyorum, az g...t oluş izleyelim :)

twitter


twitter


twitter


twitter


twitter


twitter


twitter


twitter


twitter


twitter


daha çok atardım da acil işim var. ahhaahahahahahahahha.

akşama kadar kaç tanesi silinecek merak ediyorum :d.
Su aralar twitter'da pek aktif guruh. #siyasetbahce diye bir hashtag acmislar. Vallahi guluyorum bunlara, mesut ozil zaten akp'li ve bunu acik acik soyleyen bir kisi. Akp'li bakanlarin "hos geldin" demesi kadar dogal bir sey yok zira cok buyuk bir isim kendisi.

Ote yandan mesut transferinin ulke acisindan faydali olacagi da belli olmus oldu. Bizim insanimiz delidir, isin icine futbol girince siyasi davalarini bile satarlar. Belki malum parti oy kaybeder bu vesileyle. Xd
Genellikle fetöcü ve cumhuriyet düşmanı olurlar. Yalakalık, karaktersizlik, samimiyetsizlik içlerine işlemiştir. Fenerbahçe düşmanı biriyle muhatap bile olmam.
an itibariyle sosyal medyada kudurmalara doyamayan güruh. sağlı sollu önlü arkalı kuduruyorlar ıhıhıhıfısssıı xdd
Geçen sezon da zorlu diyen oluşum. Gjjdjdjdjsjjsks arkadaşlar ciddiye almaya gerek yok. Kamuoyu yaratma çabası olduğu belli. Devam etsinler. Hele bugün kaybetsinler sonra göreceğim ben onların g...unu. fndbdnndns