"Bu yapılan Türk futbolunu bankalara peşkeş çekme ve Türk futbolunu kontrol altına alma planıdır. Fenerbahçe'nin asıl direnişi bugünkü direnişidir, taraftar bu konuda yönetime destek vermelidir"

Sözlerini sarf etmiş köşe yazarı.
Kendisini cok iyi anladigim bir gsli. Kendisinin yerinde olsam cildirirdim muhtemelen, dusunsene takimin olum anlasmasina imza atmis, renktaslarin ise fenerbahce dusmanligindan bankalar birligi anlasmasini dahi savunur hale gelmisler.
Ali koc'un finansal basarisi takdire sayan. Eger onun yerinde baska bir baskan olsaydi muhtemelen ekonomik durumumuz iyiye gitmeyecekti. Bugun gelinen noktada borcu gozle gorulur oranda azalmis bir fenerbahce var. Yaptigi cok buyuk hatalar oldu ki normal sartlarda istifaya cagirirdim. Fakat bu finansal tablodan dolayi her sey ohal gibi.
Fatih altayli'yi da pek sevmem bu arada fakat malum konusmasinda hakli.
tbb anlaşmalarını salağa anlatır gibi anlatmaya çalışmış gazeteci. ama muhattabına bakınca işi hiç kolay gözükmüyor.
(bkz: #24735) nolu girdideki konuşmasını şimdi seyredebildim.
fenerbahçe olarak itiraz ettiğimiz şeyleri 50 iq altındaki :) tiplerin de anlaması için mücadele vermiş. don falan demiş. anlayabilirler herhalde. xd
fakat bence bu muhalefetin sesi gs'de. gs lisesinden gelme gs'lilerin m. cengiz'i istemediği bilinen bir gerçek. hem liseli olmayışı hem de " çarıklı , şark kurnazlığı " diyerek tavırlarının liseli geleneğe uygun olmayışından rahatsızlar belli.

fatih altaylı da biliyor ki tbb anlaşmasını ödemek, şu şartlar altında i m k a n s ı z. fakat bu anlaşma değişmez ve gs borcunu ödemezse, gelecekte yönetimde en az 1 tbb'nin atadığı kayyım dersiniz ya da yönetici atanacak. yani gs'nin iç işlerinde birisi bulunacak.

orta vadede de gs lisesi komple yetkisini kaybedecek. bunun ucu çok açık. yaparlar mı ? yapılmaz denilen çok şey yapıldı bu ülkede , unutulmasın. zaten gs lisesi'ne bir grup, odtü, boğaziçi, itü, istanbul erkek lisesi'ne olduğu gibi düşmanlık besliyor. fatih altaylı'nın asıl derdinin bu olduğunu düşünüyorum. bu çekincelerini de ağır sözlerle dile getiriyor.
bakalım her fırsatta, ota boka bir basın toplantısında bile fenerbahçe'ye laf atma cüretini gösteren sayın cengiz, kendi içlerinden birisine cevap verebilme cüretini gösterecek mi ?
x (tweet)


allah'ım kahkaha atıyorum ahahahahhaha.

normalde komik zaten ama şunu fatih altaylı'nın söylediğini düşününce 2 kat komik oluyor. xd!!!

uyumam lazım artık ama hiç uyuyasım yok dostlar, şu ortam yüz yılda bir gelir...
kültürlü ve karizmatik bir adam. arada hafif troll'lük yapmayı da sever.

seveni de sevmeyeni de çok. ben seven tarafa meyilliyim.

avcı için şöyle demiş, güldüm doğrusu.

"Abdullah Avcı, beni dava etmişti. 'Kötü teknik direktör' dediğim için... Davayı kazandım ve mahkeme kararıyla kötü bir teknik direktör olduğu tescillendi."
x (tweet)