Almanya, Fransa, Portekiz ve play-offtan gelecek ülkenin bulundugu grup.

allah playofftan gelecek ülkeyi korusun. bu nasıl grup.
Play-off'lar ilk defa tur atlamamak için oynanacak gibi duran grup.

Hele Romanya play-off'tan çıkarsa ev sahibi olduğu için sanırım c grubuna gidecek buraya da Gürcistan-belarus vs kuzey Makedonya- Kosova kısmından galip olan takım gelecek ki... Anam anam anam deyim ben sahaa... hepsi tam averaja ihtiyaç duyacak bu 3 takımın arayacağı ekip.
(bkz:fatality)
almanya- fransa- portekiz ve macaristan'ın içerisinde yer aldığı grup.

macaristan sürpriz yapıp birisinden puan alırsa çok keyifli olur.
Bir sürpriz yapıp bir şekilde macaristan'ın çıkmasını istediğim grup. Tabii benim istememle sürpriz olsaydı fenerbahçe şampiyonlar ligini kazanırdı.

(bkz:attila szalai)
#62027

Macaristan Fransa maçında berabere kalarak grubu iyice karıştırdı. Bu gruptan en iyi 3. Çıkmayabilir Portekiz Almanya maçı da berabere biterse ya da Almanya'nin galibiyeti ile sonuçlanırsa. Çünkü son maçlar Fransa - Portekiz ve Almanya - Macaristan arasında olacak.

Edit: Almanya portekiz'i 4-2 ile geçti ve Portekiz'i 3 puan ve artı 1 averaj ile bıraktı. Portekiz gruptaki son maçını Fransa ile oynayacak ve kaybederse en iyi ihtimalle 0 averajda kalacak. Daha kötü bir sonuç alırsa gruptan çıkamayabilir. Öte yandan Almanya'da Portekiz karşısındaki iştahlı oyunu sürdürürse Macaristan'ı rahat geçer ve bu grubun 3.sü olan takım çıkamayabilir.

Portekiz Fransa'yı yenmeyi başarırsa o zaman Fransa grubu 3. Bitirir ve bu şekilde 3 ülke de çıkmayı başarır.