Türk milli atlet.

Çekiç atma kategorisinde mucalede etmekte.

Kendisini ilk 2004 Atina olimpiyatlarında seyretmiştim. Orada 4. olmuştu. Fakat daha sonra önündeki sporcu dopingli çıkınca bronz madalya kendisine verilmişti. Galiba daha sonrasında ikinci olan sporcu da dopingli çıkmış ve gümüş madalyaya yükselmişti. ( Akdeniz oyunları da olabilir emin değilim ). Elvan ile birlikte atletizm'in yükselişe geçeceğine dair umuttu adeta.

Kendisi Fenerbahçe atletizm şubesine bağlıydı, aziz yıldırım adeta üzerine titriyordu. Fakat sonrasında gelişimi aniden durdu ve sürekli düşüş yaşadı. Antrenörler değişti, antrenman tesisleri değişti, atış tekniği sorunlu denildi o değişti. Ama değişmeyen şey eşref apak'ın düşüşe geçmiş olmasıydı. Muhtemelen bu yüzden çareyi doping kullanmakta buldu ve 2 yıl men yedi. Yakalanacağını bile bile doping kullanmak nasıl bir çaresizlik bilemem elbette. ( Dopingli olduğu gerekçesiyle madalyası geri alındı mı ondan da emin değilim )

Fakat her şeye rağmen Tokyo 2020 için kota almayı başarmış. Bugün elemelere çıkıp finale kalmaya çalışacak. Kariyerinin sonunda acaba son bir madalya alabilir mi ? Ya da en azından finale kalabilir mi merak konusu.