cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Erol Bulut
Doğum: 31.01.1975 Uyruk: Türkiye  Boy: 1,83 

erol bulut

 • /
  11
  Malatyalı arkadaşımın hastası olduğu hoca. Sürekli fenerbahçe teknik direktörlüğü için biçilmiş kaftan görüyordu hocayı. Bu zamana kısmetmiş.
  Kaderi Ersun Yanal'ın hallice olacaktır. Gram inancım yok. Ne yönetime ne Emre'ye ne de gelirse Erol bulut'a.


  Artık şu yerel zihniyetten çıkamadığımız ispatlandığına göre fatih Terim ve örgütüne arka arkaya 8 9 şampiyonluk daha kazandırırlar. Gerçekten bravo.


  Koskoca fenerbahçe; 8 lig maçına, erol bulut lig yarışında ve kupa yarışında mücadele ediyor diye teknik direktörsüz çıkacak, sırf Erol bulut gelecek diye. Sanıyorlar ki Erol hoca yıpranmayacak, bu asıl yıpratacak. Caner ve gg yıpratacak.


  Gece gece bana cinnet geçirttiler artık. Fenerbahçe hiçbir teknik adamı beklemez. Ya gelir başlar ya da gelmez. Kim olursa olsun klopp gelecek olsa aynı şeyi söylerdim. 3 ay hoca aramaz Fenerbahçe.


  türkiye kupasından vazgeçme hakkına bu yönetim nereden sahip??? Bu takım bu sene de kupa alamazsa 6 koskoca seneyi çöpe atmış olacak. Avrupa kupalarına gitmemeyi hangi hakla bu taraftara layık görür??? Anlaşılıyor ki teknik direktörsüz ne ligde üst sıralara çıkabilir bu takım ne de kupayı alabilir. Demek ki Avrupa'da da oynamak istemiyor yönetim.


  Hadi oldu ya göre bala Türkiye kupasında finale çıktı bu takım. Karşımıza da Alanyaspor geldi. Müstakbel teknik adamımız kaybederse ayrı bir tartışma yaşanacak kazanınca ayrı bir tartışma. Bunu öngörmek de çok zor olmasa gerek.


  Vizyon bu işte, bir teknik direktörü getirebilmek için 8 lig maçını salla gitsin, Türkiye kupasını kazanma şansını elinin tersiyle reddet, ligde üst sıralara oynama hedefini yok say, ülkedeki rakiplerinin kovmaya çalıştığı topcularda bonservis ödeyerek getir.


  Tebrik ediyorum.
  Başakşehir'de yardımcı antrenörlük, ardından Yeni Malatyaspor ve sonrasında Alanyaspor da teknik direktörlük yapmış hoca.
  ''Alanyaspor yönetimi Erol Bulut’la birçok konuda anlaştı. Bu hafta içi bir görüşme daha olacak ve durum netleşecek. Bununla birlikte Erol Bulut anlaşmaya bir madde ekletmek istiyor. • 4 büyüklerden teklif gelirse çıkış maddesi''


  (yağız sabuncuoğlu)
  lacisozluk lacisozluk