cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Erol Bulut
Doğum: 31.01.1975 Uyruk: Türkiye  Boy: 1,83 

erol bulut

 • /
  11
  bugüne kadar bir şey başarmamış olması önemli değil. fenerbahçe'ye neler başaran teknik direktörler geldi. gördük hepsini. en yakın örneği cocu.

  eğer fenerbahçe savunma futbolu oynayacaksa kendisi gelebilecek en iyi hocadır. çünkü bu sene alanyaspor'un bazı maçlarını izledim. sahaya yayılışları mükemmel. ama bunda teknik direktörün etkisi olduğu kadar oyuncuların birbirlerine alışmış olması da etkilidir.

  savunma futbolunu ne kadar becerebilir bilmiyorum. kadıköy'de fenerbahçe'ye pozisyon vermeden puanla döndü alanya'ya. sadece bir örnek.

  ama işte sıkıntı şu: fenerbahçe savunma futbolu oynamaz. taraftar karşı çıkar bir kere. ayrıca ali koç'un hayalindeki fenerbahçe'ye baktığımızda kendisi buna uygun bir isim değil. dolayısıyla fenerbahçe'ye gelebileceğini düşünmüyorum.
  fenerbahçe'ye gelebileceğini düşünmediğim hoca. fenerbahçe savunma futbolu oynatan bir hoca istemez, taraftarlar da karşı çıkar zaten yönetim istese bile.  ''şampiyon olalım da isterse her maçı 50 tane pozisyon vererek zar zor 1-0 kazanalım'' düşüncesinde birisi olarak şampiyon yapabilecekse gelmesini temenni ettiğim hoca ama şampiyon yapamaz bizi gibi. bir yabancıyı tercih ederim yerine yapılanma amacıyla.
  Şampiyon yapacaksa savunma hücum farketmeksizin istediği futbolu oynatabilir isterse her maçı bir şut bir gol ile bitirsin yine de olur. Şampiyon yapacaksa isterse dünyanın en göze iğrenç gelen futbolunu oynatsin yine de farketmez.  Bence şampiyon yapamaz o ayrı.
  Bu adamı övenler ve isteyenler genelde aykutçular oluyor anlamadım gitti arkadaş. Adamla ilgili tamamen nötr hatta az biraz pozitif olmama rağmen aykutçular yüzünden birden negatif oldu şu 2 haftadır.
  Adamlardan o kadar nefret ediyorum ki aykutçuların sevdiği hiç bir şeyi sevemiyorum.
  ben 30 yaşımdayım. 3-4 ay sonra 31 olacağım. 1996'daki trabzon maçını dahi hatırlarım. tabi analiz yapacak kadar değil. 1998-1999 sezonundan beri de hemen hemen her maçı izlemeye çalıştım. otto baric'lerden tutun da lorant'lara kadar tüm takımları izledim.  sadede gel diyenler için; erol bulut'un oynattığı futbol modern futbol. beğeniyor muyum, hayır. başarılı olabilir mi, olabilir. gelsin mi, bilmiyorum. doğru tercih olur mu onu da bilmiyorum. eğer gelirse ondan istediğim tek bir şey var, gol yememeyi değil, yediğinden fazlasını atacak bir futbol oynatması.
  lacisozluk lacisozluk