cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Erol Bulut
Doğum: 31.01.1975 Uyruk: Türkiye  Boy: 1,83 

erol bulut

 • /
  11
  Bir hoca getiriyorsunuz onunda teknik ekibinin tamamını getirmesine izin vermiyorsunuz.bu saçma ve saygısız bir hareket .


  adam başarılı olduysa analizcisi, kondisyoneri hep beraber başarılı oldular sen adama gidip hiçbir şeyden anlamayan volkan ve aurellio'yla çalışacaksın diyorsun.ne verebilirler bunlar hocaya ki adamı madem getireceksin rahat bir çalışma ortamı verin ya.
  Oyun sıkıstıgı zaman, rakibi cozemedigimiz zaman kenardan volkan ve mehmet aurelio'dan taktik alacak hoca. Ahahahahdjsjw...


  insanin bir sey yazasi gelmiyor gercekten. Uzun uzun yazardim da gerek yok. 2 kisi getirecekmis ama o iyi bak. Umarim 2 kisi yeterlidir.(*)
  daha önce yazmıştım bir yerlerde, hocasız geçirdiğimiz bu zamana umarım değen biri ile anlaşmışızdır diye. şimdi erol hoca'nın geleceği artık kesin gibi. fenerbahçe, 5 ay erol bulut'u beklemiş olması beni biraz üzdü açıkçası. erol hoca iyi hocadır, kötü hocadır ondan bahsetmiyorum ama fenerbahçe gibi bir kulüp erol bulut için 5 ayını harcamamalıydı. fenerbahçe ister, gider, alır ve getirir. bahsedilen hoca daha kariyerli bir hoca olsaydı yine mazareti değil tabi ama bir nebze kabul edebilirdim.


  erol hoca'dan çok emin olmasam da taraftar yönüm tabi ki heyecanla bakıyor. ya olursa diyor. ne olursa olsun, şimdi eleştirileri bir kenara bırakıp destek olmak gerekiyor. kendi adıma her zaman arkasında olacağım, umarım kendisinden öncekilerin çıldırtan hatalarını tekrarlamaz.
  lacisozluk lacisozluk