cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

erol bulut - #5876

hoca kendisini geliştirmeye devam ediyor. bir gün fenerbahçe teknik direktörü olabilir ama ilk çağrıldığında atlamaması gerek kendisi açısından. güçlü bir şekilde gelmeli. kulüp 5 yıldır şampiyon olamıyor mesela, cocu'nun gelmesi gibi uzun soluklu bir yapılanmadan bahsedilir fakat burası fenerbahçe 3 maçlık mağlubiyette aniden sorgulanmaya başlanır. zaten fb teknik direktörleri her zaman aşırı eleştirilir, bir de böyle bir durum olursa sonu cocu'ya benzer.

taraftara sorsak hepsi genç oyuncu oynasın, bu gamsızlar yerine der, o genç oyuncu iki maçta kötü oynar nereden buldunuz bunu demeye başlar.

taraftara sorsak yeter ki aziz yıldırım gitsin ali koç gelsin uzun soluklu bir yatırım yapsın başarı gelmese de olur der ali koç gelir bir sene daha şampiyon yapamazsa istifa muhabbeti etmeye başlar.

taraftara sorsak taktik disiplinli, geliştirmeci, sistem teknik direktörü hayal eder, cocu getirilir, 3. maçta eleştiriler yükselir, 10. maç olmadan gönderilir.

onun için erol hoca da ileride takımın başına gelebilir. benim tavsiyem avrupa'da bir kulübe gitmesi yönünde. o zaman türkiye'ye döndüğünde eli daha güçlü olacaktır.
108 entry var
lacisozluk lacisozluk