cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

mert hakan yandaş - #14920

Bu adamın twitter beğenilerini görmeyenler fenerbahçe'de görmek istiyor. Adam fenerbahçe ile aleni ve saygısızca bir şekilde dalga geçilen, tamamen fenerbahçelileri sinirlendirmek için atılan gönderileri beğenen bir futbolcu. Hadi bunlar normaldir dersin ama şu açıklamasını asla unutmam;


"4-5 tane atabilirdik. Sağlık olsun. Fenerbahçe'ye kalan maçlarında başarılar diliyorum, biz kendi rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz." (Bizi 3-1 yendikleri maç sonrası)


bir futbolcu galatasaraylı olmasına rağmen fenerbahçe'de oynayabilir. Buna saygı duyarım eğer işini yapıyorsa. Herkes aynı takımı tutacak değil sonuçta. Ama bir insan profesyonel futbolcu olmasına rağmen rakibi aşağılayıcı hareketler sergileyemez. Emre kılınç'ın hareketlerini hiç girmiyorum bile.


edit: kendisinin karakterine lafım yok. beğendiği tweet'leri de geçelim demiştim zaten ama maç sonrası açıklamaları zihnime kazınmış.


edit 2: kendisi fenerbahçe'nin orta saha rotasyonu için uygun bir isim ama bu adamın istekli oynayacağını sanmıyorum. zaten galatasaray istiyor kendisini. istekli oynarsa elbette ki gelsin ama sorun istekli oynamayacak olmasında.
107 entry var
lacisozluk lacisozluk