cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

christoph daum - #13416

Daum'u, rockstar olma yolunda ilerleyen ama hiçbir zaman tam anlamıyla bir rockstar olamamış, arada bir gidip gelen kariyere sahip, uyuşturucu sorunu nedeniyle biraz da bu kariyerine ara vermek zorunda kalan bir rock sanatçısına benzetirim. Kim bilir belki de sorunlu bir kişiliğe sahip olmasaydı, bağımlılıklarından uzak durup vizyoner yapısını geliştirebilseydi ve özgüvenini artırıp star ruhunu açığa çıkarabilseydi; bir ac dc ya da bir metallica olabilirdi...


Fenerbahçe kariyerinde en sevmediğim huyu, genelde avrupa mücadelelerimiz konusunda özgüvensiz bir duruşa sahip olmasıdır. Takıma ve camiaya güven aşılamak yerine sürekli; "henüz erken, tecrübeye ihtiyacımız var" gibi cümleler kurarak korkaklık ve çekingenlik aşılamıştır. Sonrasında da avrupa'daki başarısızlıklarımız bu cümleler ile legalleştirilmiş ve kalıcı hiçbir başarı elde edilememiştir.


Ayrıca, daum demek son hafta travması demektir. Son hafta kaçırdığımız şampiyonlukların en büyük sebebi belki de yukarıda açıkladığım özgüvensiz duruşundan kaynaklıdır. Takıma sirayet etmiştir bu duruş. Sadece biz değil leverkusen de daum'un çalıştırdığı dönemde son hafta şampiyonluğu bırakmıştır. Demek ki daum ile çalışıyorsanız işinizi son haftaya bırakmayacaksınız, garantiye oynacaksınız. Dile kolay son maçta iki şampiyonluk bıraktık kendisi ile.
13 entry var
lacisozluk lacisozluk