cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

christoph daum - #13236

son günlerde ismi gene köpürtülen isim. zaten bizde anlayış şu, 1 ) yabancı hocalar başarısız oluyor, 2 ) ligi bilen yabancı hoca. bıktım artık şu dar anlayıştan.


neymiş harika oyuncular buluyormuş, 4 sezonda 4 defa takımı ligin son haftasına lider sokmuş vs vs.


öncelikle tekrar tekrar aynı isimlerin dönüp dolaşmasından b ı k t ı m . . . fenerbahçe bumerang atar gibi bir yandan gönderiyoruz bir yandan geri topluyoruz. yetti artık.


ikinci olarak o 4 sezonun son 2'sinde son hafta lider girdik ama 2 defa şampiyon olamadık. bunu da unutmamak gerekiyor.


3. olarak ise küçük vizyonlu birisiydi. hiçbir avrupa kupasında hedefi hemen elenip dönmek olan, üstüne üstlük sheriff eşleşmesndeyken maç sonrasında sheriff gibi avrupanın önde gelen takımlarından birisini yendiğimiz için mutluyum diyecek kadar fenerbahçeyi küçük düşünen birisini asla ama asla istemiyorum.


brezilya'dan iyi futbolcular gelmiştir falan ama gene aynı klasik anlayış. oradan 5 tane oyuncu gelecek biz uçucaz diye bakılıyor. böyle bir şey yooooook. artık futbol bambaşka bir noktada, fenerbahçe ise bambaşka bir ekonomide. artık bize geliştirmeci teknik adamlar gelmek zorunda. tekrar ediyorum zorunda. güncel futbol piyasasını inceleyen, sistem inşa edecek, genç oyuncuyu gözü kapalı sahaya sürecek, sahaya sürdüğünde de " onu kalede görünce dehşete kapılıyorum " ya da " c sınıfı topçu " demeyecek adamlara ihtiyacımız var.


daum'dan transfer için bir destek alınacaksa karşı değilim. fakat sportif direktör falan katılmıyorum.
13 entry var
lacisozluk lacisozluk