Kanat oyuncusu

Doğum: 24.07.1997
Uyruk: Türk
Boy: 1.68
Mevki: Kanat
Ya süleyman hurma ya da menajeri medyayı çok pis mamalıyor. Bütün bir medya ağız birliğine varmışçasına, sahaya dair hiçbir argüman sunmadan içi boş söylevler ile emre’ye bir şans daha verilmesi gerektiğini havlıyorlar. Bu adam bu sezon gram gelişmedi. Göz göre göre kuru pr ile bu herifi bize çakarlarsa başkanından teknik direktörüne hatta her bir scoutuna lanet olsun. Bir de 3-4 milyon euro bonservisten bahsediliyor. Madem emre o kadar iyi topçu, o kadar da kendisini geliştirmiş ya, o zaman bir sonraki transferinden yüzde altmış paya bıraksınlar. Hurma bey zaten sözde malına çok güvendiği için satmak istemiyordu, hatta kendisi avrupa’ya satacaktı, ne güzel işte olmadı bir sezon bize avrupa vitrini için kiralasın.
"Emre Mor transferi için Fatih Karagümrük ve Fenerbahçe 2 milyon Euro + Sonraki satıştan pay karşılığında anlaşmaya vardı." (@yagosabuncuoglu)


geldi maalesef.
Kendisine dair içimde güzel hisler olan oyuncu. Jesus gibi bir figürün olduğu ortamda (hele de yönetim ve topçular toksiklikten uzak bir hale gelirse) iş yapar diye düşünüyorum.

Dortmund ya da gs'deki başarısızlıkları bir şeyler söylüyor, ama kariyerini toptan bitirecek olumsuzlukta değiller. Dortmund'da çocuktu, gs'de ise kendini büyük görüyor ve ft gibi herkesin anlaşamadığı biriyle çalışıyordu.

Ben artık topculuga odaklanmazsa hayatının çöp olacağı gerçeğini öğrenmiş olduğunu umuyorum.

Partici ya da hatuncu da olabilir, sıkıntı yok. Bizde kendini gösterip ada'ya gitsin ve londra'da partilesin o zaman.
Santrafora para yok diyorlar bunun gibi ne olduğu belirsiz kumar gibi 3 topçuya şimdiden 10 milyon ödemişizdir.

Çöpe attığımız 2 milyon euro. 5 gol katkısını geçerse beni inanılmaz şaşırtır.
Transferine nedense sıcak bakmadığım futbolcu. Gs geçmişinden değil. Bu arkadaş iyi bir futbolcu olsa dortmunddan neden bir anda stsl'ye düşsün ? Bence transfer edilmemeli.