bir tanesi büyük ihtimalle fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü diğeri yeni sportif direktörü olacak. benim teknik direktör favorim volkan demirel. emre geldiğinden beri adı sportif direktörlük için geçiyor. fenerbahçe fenerbahçelilerindir diyelim. hayırlısı olsun.
işin teknik kısmında vasatın altında kalan bir ikili. volkan demirel'den şu aşamada kaleci antrenörü olur en fazla. fenerbahçe'de başarılı bir teknik direktör olması için 40 fırın ekmek yemesi lazım.

ayrıca umarım emre belözoğlu gibi ırkçı ve hoyrat bir insan teknik kadroda yer almaz.
Emre Belözoğlu konusunda yorum yapamam, bir şeyler olabilir kendisinden ama şunu unutmayın volkan Demirel'den hiçbir şey olmaz.
Teknik direktörlük olarak düşüneceksek Hiçbir halta yaramayan ikili olur.

Gidip kendilerini ispat etsinler bir kaç yerde ondan sonra FB a takımı teknik direktörü olsunlar. Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte.
2010lu yıllarda takıma aziz yıldırım ve Aykut kocaman ile birlikte en büyük zararı veren ikilidir.

Çok büyük fenerbahçeli olsalardı eğer, saha içinde ve dışında takıma zarar vermeye başladıklarını görmeleri ve takımdan uzaklaşmaları gerekirdi.

Volkan yıllarca kaçan şampiyonlukların yediği gollerle ana sebeplerinden birisi oldu. Çıktı derbilerde iyi oynadı sezonunu kurtardı. Bu senaryo ile fazladan 4 yıl forma giyip hem fenerbahçe'ye zarar verdi hem de mert günok gibi yetenekli bir kalecinin heba olmasına sebep oldu.

Emre ise hem saha içinde hem saha dışında en baskın karakter olmak istedi. Aykut kocaman'ın en büyük hatası emre'ye karşı otorite kuramaması oldu. Emre maalesef bu takıma teknik direktör olmadan da rahat durmayacak. Abdullah hocasını getirip, onun da başını yiyip takımın başına geçecek.

Zararlı ikilidir.