efsane şampiyonlar ligi performansımızı yaşadığımız sene, gol kralı olmayı hedeflediğine inandığım bir isim. fakat golleri kendi kalemize atmamamız gerektiğini unutu sanırım. o sezon içimizdeki irlandalı idi adeta. kendisine rağmen gruptan çıkıp çeyrek finale yükselmiştik. sabahın 6'sında da aklıma gelmesi enteresan tabi.
savunmayı toparlama, seken topları süpürme, geriden top çıkarma konusunda orta sahaya yardım etme ve savunmada pozisyon bilgisi ile çok katkı vermiş ve lugano'nun zaman zaman savruk hareketlerinin ortaya çıkardığı sakarlıkları tolere etmiş iyi bir savunmacı idi.

zaman zaman kendisi de sakarlık yapardı ancak formamızı giydiği dönemde asıl büyük şanssızlığı volkan demirel idi. insanların hafızasında hep galatasaray maçında volkan ile hava topunda çarpışması ve kendi kalesine attığı goller ile yer etti ancak bu şekilde hatırlanmak verdiği katkının yanında vefasızlık olur.
kendi kalesine attığı gollerle hatırlanan stoperimiz. çok özledim kendisini. çok güzel özetlemiş durumu. savunmayı toparlayan, kaliteli bir oyun anlayışı vardı.