cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

eca

  • Avrupa yer alan futbol kulüplerini temsil eden kısa adı ECA ( European Club Association ) olan Avrupa Kulüpler Birliği.

    Başkan Ali Koç ECA'nın İcra Kurulu üyesidir. 2023 yılına kadar bu görevi sürdürecek. Juventus Başkanı Andrea Agnelli’nin başkanlığını yürüttüğü birlikte daha önce galatasaray'dan Ahmet Demet ve Ebru Köksal görev almıştı. Basında çıkan haberlerde son seçimde ali koç adaylığını koyunca galatasaray adayını geri çekip ali koç'a desteğini belirtmiş.bizlere unutturulan ezeli rakip ancak ebedi dost sözünü tekrar hatırlatması adına güzel bir davranış.ali koç türkiye'de yer alan tüm futbol kulüplerini haklarını da savunacak.

    ECA geçtiğimiz hafta uefa ile mutabakat anlaşması imzaladı. mutabakatta UEFA ve ECA'nın, futbolu şiddet, şike ve dopingden korumak konusundaki taahhüdünü pekiştirdiği belirtildi.

    Buna rağmen ECA'nın içindeki başat kulüpler kendi liglerini kurma düşüncesini hayata geçirmeyi düşünüyorlar. bu noktada oluşabilecek bir Euroleague'in içinde fenerbahçe'nin yer alması için başkan ali koç'un yoğun mesai harcaması gerekecek.
    lacisozluk lacisozluk