ekim 2002 doğumlu kayserispor 3. kalecisi.

ljung ve ismail'in yokluğunda geçen hafta ilk defa süper lig maçına hem de trabzonspor gibi bir rAKibe karşı oynamış maçı da 4 kurtarış ve gol yemeden tamamlamıştır.

bağdat caddesi'nde karı kız peşinde koşup, kendini geliştiremeyen şerefsizlere örnek olsun kendisi.
Sırf rakiplere kaptırmamak adına bile alınıp kiraya verilecek kadar potansiyalli gözüken kaleci. 17 yaşında kaleci mi olur lan? Hayret edilecek iş.
yago'ya sezon başından beri ilgilendiğimiz genç kaleci. altay'dan bile daha potansiyelli bana göre.
Altay'ı geçtim Bizde daha berke'de var. Doğan çok genç ve potansiyelli bir oyuncu kesinlikle kulübede çürütülecek birisi değil ama berke'de değil. plansız iş yapıyoruz gene.
Henuz cok genc olan kaleci. Piyasasi ucuzken alipta ligde bir takima kiralarsak muthis bir is yapmis oluruz. Olasi Altay satisindan sonra sadece berke kaliyor.
Inanılmaz potansiyalli olduğu doğru olsa da süper lig'de oynayan bir takımın doğrudan kalesini emanet edebileceği seviyede olmadığını düşünüyorum. Kendisinden bonservis beklentisi içinde olmayan bir kulupte yedek kulubesinden çıkamaz. Üç büyüklerden herhangibirine transferi kariyerine çok zarar verir. Umarım 2-3 sezon daha ülkemizde oynadıktan sonra doğrudan avrupaya gider.