Futbolcu

Doğum: 5 Mart 1998
Uyruk: Uruguay
Boy: 1,70
Mevki: Sol kanat
Ayak: sağ ayak
transfermarkt değeri 18 milyon euro olan 23 yaşındaki santrfor. Yarın fenerbahçe ile görüşmek için İstanbul'a geleceği yazılıyor.

x (tweet)
Sır gibi gizlenen, transferin son gününe kadar beklenen oyuncu mls liginden. Bir de 18 milyon Euro değeri varmış meğer. XD Uğurcan çakır da 19 milyon Euro. Bu değerlerin çok da önemi yok.

Bizim Mesut burada evet Türkiye de bile 90 dakika sahada kalacak dermanı kalmıyor, mls'e gitse kariyerinde olmayan gol krallığını bile yaşayabilir.

Üstüne oyuncu sol kanat beki değil, sol ve sağ açık oyuncusu. Yani işimize yarar mı bilmem, zira izlemedim. Skill videosu izlemiştir elbet yönetim. Hele hele santrafor diye geliyorsa daha büyük sıkıntı.

sıkıldım artık aylarca süren bekleyiş ardından mls gibi oyuncu geliştirmeyen bilakis veteran topçu çöplüğü olan bir yerden oyuncu almak için aylarca bekle...
sanırım santrafordan ziyade kanat/kanat forvet oynayan futbolcu. Sağlam topçuya benziyor yalan yok ama oyuncunun ana mevkii Mesut, Pelkas, İrfan, Muhammed gibi oyuncularımızın olduğu mevki. Ne kadar ihtiyaç var, ya da çıkan haberler ne kadar doğru bilemiyorum. Tek bildiğim hoca istediyse verim alır, oyuncu da zaten yetenekli bir oyuncuya benziyor.