yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk
Doğum: 16 Şubat 1986   Uyruk: Uruguay    Boy: 1,87   Mevki: Stoper  

diego godin/
2
Uruguaylı millî futbolcu. stoperdir.
g.saray'a gideceği konuşulan stoper. gelirse pepe ile beraber ligimize son dönemde ayak basmış en yıldız stoperlerden biri olacaktır.
fenerbahçe ile görüşen stoper. menajeri şu sıralar emre belözoğlu ile görüşüyor. (@draleksback)
Müthiş bir stoper. İstediği rakamlara çıkamayız bence ama umutsuzum bu transfer için.
Cengiz yine yaktı ortalığı. Zor bir transfer, olursa eğer sadece savunmaya değil tüm takıma sınıf atlatır. Beklemedeyiz bakalım ne olacak.
Olma ihtimalini görmediğim oyuncu. Ters piskoz xd
Stoperde tecrübeye hayır demem. Her ne kadar takımın aşırı yaslanmasindan şikayetçi de olsam godin gibi bir oyuncu her takıma lazım. Hem savunma lideri olur hem de yanındaki oyuncuya seviye atlatır.

Emre menajeriyle görüşmüş olabilir ama bu menajer sadece godin'in menajerliğini yapmıyordur herhalde. Üstelik 2 senelik sözleşmesi devam ediyor. Menajerler başka bir futbolcu için görüşülmüş olabilir.

Olur da gelirse savunma hattı 31-32 yaş ortalamaya çıkar bu da tecrübe demek. Zaten bu sene hep tecrübeye imza attık, potansiyele yönelik hamle şimdilik yok.
keşke gelse.

[img_summer px= 100 src=i.ibb.co/ZGMCpDT/20200825-173657.jpg]
Defansa statü atlatabilecek uruguaylı stoper.
Cagliari'ye 2.8m € maaşla gittiği haberleri düşen uruguaylı stoper. Bence godin gibi a sınıf bir defans için verilebilecek bir maaş ve kaç yıldır defansımızda kumar oynayıp başarısız oluyoruz böyle alfa bir defans oyuncusunu kaçırdıysak üzülürüm.
Tisserand'a 1.5-2 milyon euro verene kadar iki senelik godin transfer edilebilirdi. Zaten ligin temposu belli, bir kamyon otuz yaş üzeri futbolcu alındı birisi de godin olabilirdi, eger rakamlar doğruysa.