ufc şirketinin yüzü, İrlandalı karma dövüş sanatçısı, milyoner, 2021'in en fazla kazanan sporcusu.

kendisinden kısaca bahsetmek gerekirse:
sol yumruğunda sağlam nakavt gücüne sahiptir. belki de en büyük silahı sol yumruğudur diyebiliriz. yumruk atma tekniği de çok iyidir. diğer rakiplerine göre onu farklı kılan başka özellikler ise; elleri gerçekten çok hızlıdır ve rakibi ile arasındaki mesafeyi çok iyi ayarlar. zamanlamasıyla da fark yaratır. en büyük eksikliği ise çabuk yorulmasıdır. diğer eksikliği nedir derseniz, bana göre çenesi sağlam olan dövüşçülere karşı nakavt gücünün işlememesi derim.

zamanında işsizlik maaşıyla geçimini sağlayan biriyken şimdi dünyanın en fazla kazanan sporcusu olmuştur. bundan dolayı da artık eskisi kadar aç değildir. çünkü mma aç insanların sporudur. özellikle ufc'de. kimilerine göre en overrated ufc dövüşçüsüdür, sürekli kollandığını söylerler. seveni de sevmeyeni de çoktur yani. ayağı kırıldıktan sonra toparlanabilmesi çok zor olacak.
hala Twitter'dan birilerine laf sokmakla meşgul part time ufc dövüşçüsü. antrenman ve diğer aktivitelerden çok Twitter'da birilerine laf çarpıyor. milyarder bir sporcu olmasına rağmen, sosyal medya kezbanı kafa yapısında. galiba poirie ve khabib maçlarını kaybetmek, onu duygusal olarak çok etkiledi.