cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

çifte standart

 • eşit davranılması gereken iki durum karşısında eşitliğe aykırı davranma tutumu.


  -------------------------------------------------------------------------------


  galatasaraylıların dünden beri şikayet ettiği hede.


  bakın çok değil birkaç ay önce fenerbahçe tam 3 maçta çifte standarda uğradı. galatasaray ise dün oynanan maçta(*) çifte standarda uğradı ve her yere saldırıyorlar. aslında haklılar. ben de çifte standarda karşıyım. ama sen gidip de 30 kasım 2019 göztepe fenerbahçe maçı , 8 şubat 2020 fenerbahçe alanyaspor maçı ve 24 kasım 2019 malatyaspor fenerbahçe maçı sonrası çifte standarttan dert yanan fenerbahçe taraftarına ''ağlama'' diyerek karşılık verirsen şimdi de haksız duruma düşersin.


  kaldı ki dün olan olay aslında şöyle gelişti. gazişehir'in 90+4'te attığı gol iptal edildi. hakem iki dakika daha oynatıp maçı bitirecekti. neyse işte maçın bitmesine bir dakika kalmış. okan topu elinde tam 18 saniye tuttu. bakın 18 saniye! 6 saniye 10 saniye falan değil. üstelik maçın bitmesine bir dakika kala yaptı bunu. amacı maç hemen bitsindi. hakem doğal olarak müdahale etti. normalde 2. sarıyı verecekti. ama haftaya oynanacak başakşehir maçında(*) galatasaray 3. kaleci ile çıkmasın diye endirekt serbest vuruş verdi. etik mi değil mi tartışılır ama şampiyonluk yolunda zaten as kalecilerini kaybetmişler, bari yedek kalecilerini kaybetmesinler diye böyle bir karar vermiş olabilir. neyse.


  gazişehir tarihin belki de en kötü endirekt serbest vuruş organizasyonunu yaptı. peki sonra ne oldu? bir tane beyinsiz oyuncu penaltı yaptırdı. sekidika galiba. sonra çıkıp ''hakem galatasaray'ı doğradı yeaaa'' diye serzenişte bulunuyorlar. haklılardır haksızlardır tartışılır bak ama sen çifte standarda biz tepki gösterirken ''ağlama'' diye cevap verirsen şimdi böyle kalırsın yerinde.


  umarım bir daha çifte standart olmaz bu ligde. tek ümidim bu.
  lacisozluk lacisozluk