Adanaspor
Futbolcu
12 Ocak 2001    Türkiye    1,92
stoper    Sol
3. Ligden bile talipleri varsa gitmesi gerekendir. Zira biz 3. Ligden oyuncu aliyoruz ama kendi icimizdekilere güvenmiyoruz.

Kendisini hiç izlemedim ama yapması gereken Merih yöntemi. Burada Ali Koç gelince değişmesini beklediğimiz zihniyet daha 20 yıl daha değişmeyecek anlaşıldı.
serdar ali çelikler 'in dediğine göre menajeri portekizli kulüp yöneticileri ile konuşmuş.
bu doğruysa bütün kulübü istifaya davet ediyorum. ulan şu çocuğa pandemi sonrası 3 süper lig, 1 ztk maçının hiçbirinde süre vermediniz ya yazıklar olsun. hatırlatırım ztk'de trabzon bizi 3-1 yendi hem de kadıköy'de. süper lig ise daha acı verici. kayseri ve malatya'yı bala g...te yendik. şu an rakiplerimiz aptal hatalar yapmasaydı pandemi sonrası oynadığımız 4 maçın 4'ünde de mağlubiyet almış olacaktık.

artık süre alması gereken stoper. eğer ikinci merih demiral vakası olursa kaldıramam. ulan sadece izlemek istiyorum ya. kötüyse zaten oynatmayız bir daha. ya da portekize kiralansın en kötü ihtimalle. kendini geliştirsin. aloooooooooooooooo elimzin altında birkaç cevher var haa şunlara bir baksanız???? ne bileyim ileride para falan ederler belki hani transfer oluyorlar ya anlarsınız.
umarım gider de kurtulur dediğim genç oyuncu.
takımda stoper yok, serdar aziz ile falette oynuyor ikisi de sakatken gustavo oynuyorsa bu oyuncular değil ilk 2 tercih, son 2 tercih bile olamıyorsa hepsinin ama hepsinin kendisini kurtarması gerekiyor.
gram da üzülmem , kızmam da. merih haberinin yıllar evvel bir yazılı gazetenin küçücük köşesinde görmüştüm, fenerbahçe'den 3'lig'e diye. oyuncular haklı kardeşim. murat sağlam hala dirar'a tercih edilmiyorsa, hasan ali'yi gönderceksin madem yerine caner'i alacaksan muhammed gümüş ne diye fenerbahçe'de kalsın ? mehmet ekici'den hala hayal kuran bir takımda ömer faruk olsam neden kalayım ?
fenerbahçe böylesine havlu attığı ve seyircisiz maçlarda bile yatırım yaptığı futbolcuları oynatmakta tereddüt yaşıyorsa göstermelik olarak 3.ligden topçu almanın samimi olmadığını da ispatlar.
bu futbolcu adaylarına güvenmezseniz hiçbir şey olmaz, bizim de borcumuz sittin sene kapanmaz.
cenk alptekin kardeşim kaç kurtar kendini. burada 2 tane savunma hatası yapıp maç kaybettirsen hasan ali kaldırım durumuna düşersin, unutma. ben artık bu kulüpten de ali koç'tan da umudumu kestim. aziz yıldırım döneminde yapılmasını umduğum hiçbir şeyin ali koç döneminde de yapılmadığını gördüğüm için en iyisi kısa zamanda kurtul bizden.

bizim kendi altyapımızda yetiştrdiğimiz oyuncuları göremiyoruken portekizden ya da başka ülkelerden bu isimlerin izlenmesine mi kızayım yoksa transfer transfer diye kafa s... tiplere mi bilemedim.
Fenerbahçe altyapısından A Takım’a yükselen 2001 doğumlu stoper Cenk Alptekin’i yaklaşık bir senedir Paços Ferreira, Fuenlabrada, Varzim ve Vitoria Guimaraes takip ediyor. Hem yerinde hem de uzaktan izleme yapıldı. @yagosabuncuoglu

(bkz:Merih demiral 2)
Fiziği sağlam gözüktü bana yaşına göre avrupa'dan izleyenlerde varmış. Oynayacak stoper yokken jailson'un stoper oynayıp yedirdiği golleri ve kaybettirdiği maçları gördükten sonra bu kulüpten ayrılma kararını almıştır zaten diye düşünüyorum.
Muhabirler tarafından Gençlerbirliği maçı kadrosuna dahil edildiği söylenen genç stoper.

Zahmet etmişler, keşke serdar kırmızı kart görmüşken falette'nin de sakatlanmasını falan bekleselerdi.
bugünkü gençlerbirliği maçı(*) kadrosuna alınmamış stoper. bakın serdar cezalı ve kadroda 1 tane stoper var. yazıyla bir, rakamla 1. o da simon falette. ve bu çocuğu kadroya dahi almıyoruz.

ne desem boş.
edit: özür dilerim, gürkan başkan alınmış kadroya. şimdi gördüm. fakat cenk alınmamış.
Sonra ortamlarda altyapıya önem veriyoruz, Tahir Karapınar falan dersin kim bilecek. Xd
Zaten ali koç haberturkteki yayında açıkça genç oyuncular oynayacak seviyede değil dedi. Ben olsam tez elden giderim en kötü Avrupa'daki 2. Liglerde oynarım umut meraş gibi. En azından kıymetiniz bilinir.