yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

cengiz yıldız2020-2021 sezonu yaz transfer dönemi ne şimdiden damgasını vurmuş kişi.
bütün haberleri doğru çıktı adamın. emre ile yakın bir ilişkisi olduğunu düşünüyorum.

twitter hesabı.
Twitter'ın bir numarası. Tek güvenebilecek kişi, iyi de bir Fenerbahçeli.
Başlığını görünce mutlu oldum. Kendisi aynı zamanda twitterdaki fenerajans hesabının admini/kurucusu sanırım.

Bu sezon mhy haberiyle beni kalbimden vurdu.
Basligini gorunce uzuldugum kisi. Bu tarz duyumcularin sozlukte reklaminin yapilmasini dogru bulmuyorum. Gecen donem kjaer fb'de diyerek videolu tweet atmisti, kolarov'u bilmem kac kez bitirmisti. O gun takipten ciktiydim, kimseye laf etmiyorum yanlis anlasilmasin ama buraya tasinacak bir sahis degil maalesef.
sercan hamzaoğlu ile arası iyi olan şahıs.
niye bizim sözlüğün birebir aynısını kurduğunu anlayamadığım kişi. baştan sona her şey aynı. azıcık fark olsun diye de sadece yeni bir logo yaptırmış.
Ultraslan'ın kendisini yönetimin üzerinde görmesi ve buna yönetimin de çanak tutması gibi bir imtiyaz bekleyen şahıs. Taraftar tepkisini her daim gösterebilir bunda bir sıkıntı yok elbette, fakat bir futbolcunun dini şahıslara benzetilecek kadar hakaret etmeye çalışılması ve bunu ama biz de taraftarız sözlerinin arkasına saklanarak yapılabileceğinin düşüncesi sıkıntıdır.

Bir futbolcu ertesi gün maça çıkacakken git şimdi demek en başta kendi mücadelene sekte vurmaktır. Ama hala yaptığını savunuyor. Burada amaç sosyal medyada fenerbahçe yönetimi üzerinde bir tehdit unsuru olmak olduğu aşikar. Fenerbahçe sosyal medyadan yönetilemez, yönetim buna uydu, sonuç ortada. Artık buna kulak vermemek gerek.

Taraftar her zaman sesini duyurmak isteyebilir bundan doğru bir şey olmaz, lakin her şeyin bir dozu var.
Silinmesi gereken baslik. Cok onemli bir sahismis gibi konusulmasini dogru bulmuyorum. Buraya tasinmasi bile gereksizdi.

Tekrarliyim, duyumculuk yapan gereksizlerin sozluge tasinmasina karsiyim. Cikarlari icin laci sozlugu oldugu gibi kopyalayan kisiyi mi konusalim hergun?
silin gitsin. Kendi sitesinde laci sozluk basligini silmis bu sahis.