istanbulspor'un 1995-2004 yılları arasındaki sahibi ve yöneticisi olan galatasaraylı iş adamı.

telsim ve star medya grubunun(star tv, kral tv, kral fm, süper fm, metro fm) eski sahibi. siyaset işlerine de girmişti sonra devletle ters düştü falan filan.

bir de gs ile ilişkileri de oldukça fazla olan karanlık bir isimdi. şimdi yurtdışında yaşıyor, ara sıra değişik röportajlarıyla piyasaya çıkıyor
İstanbulspor'un sahibi olduğu dönemde adanaspor'u da tekeline almış şahıs, dolandırıcı. Evet Motorola'yı dolandırmış birisi. Adanaspor'u bugün bu hallerde olmasının sebebi kendisidir. Melih Gökçek'in Ankaraspor Ankaragücü denkleminin bir benzerini yaşatmıştır.

Ülkedeki ikinci paralı başkan örneklerinden olup otekisi de dolandırıcılıkta bir dünya markası olan jet Fadıl'dır. Mehmet ayan gibi kulüpler satılsın aggbeee diyen tiplerin yüzüne yüzüne vurulması gereken bu örnekler sonunda Ankaragücü, istanbulspor ve Adanaspor felakete düşmüş ve kendisine gelmeye çalışmışlardır. Nispeten Ankaragücü toparlandı onun da sebebi taraftar kapasitesi. Yoksa o da dibin en dibini gördü.
Başlığın sahibine dönersek hayali GS başkanlığı idi. Nedense böyle şahıslar, yani parasını nasıl kazandığı tam olarak belli olmayan gizemli şahıslar hep GS yapılanmasında yer almış. Faruk süren, Mehmet Cansun, Ünal Aysal, Mustafa Cengiz, bir de cem uzan eklenebilirdi listeye. Ve malum camia onu yalaya yalaya bir hâl olurdu. Hee kesin 2 3 şampiyonluk da sıkıştırırdı araya. Ne de olsa ikili ilişkiler ile yürüyor bu ülkede her şey.
Süper Lig'in yayın haklarını elinde bulundurduğu günlerde, rekor bir bedelle Süper Lig'den bir takıma futbolcu transferi yapmış karanlık ilişkileri olan, dünyaca ünlü damgalı hırsız.
gslılara sorsan bu adam gelecek ve başarıdan başarıya koşacaksınız bir itiraz bile gelmez metro'nun firari sahibi galip öztürk'ün derbi primini gayet doğalmış gibi kabul eden bir camia sonuçta.
yosmaspor taraftarlarının sponsorumuz olsun diye yanladığı kanun kaçağı.

oldu olacak fetullah da çok sevdiği kulübüne sponsor olsun amk.

mallar hala mevzunun farkında değiller.. gerçi söğüşlenmeleri hoşuma gider. düşünsenize cem uzan'dan gelen para direkt hazineye aktarılıyor bunlarda babayı alıyor..