Bazı spor kaynaklarının Fenerbahçe'ye geldi şeklinde açıklamalar yaptığı Brezilyalı orta saha oyuncusu. Gelirse katkı sağlayabilir diye düşünüyorum Brezilyalı futbolcular bizde iz bıraktı. Takımda mücadele edebilecek bir oyuncu gibi üstelik bu süreçte olan eksiklerimizi kapatmak için güzel bir transfer olur, umarım gelir.
Kruse'yi gönder bunu al, 10 numara iş yapmış olursun.
Çıkan haberler doğrudur diye umut ediyorum.
Youtube videolarında sol önde oynadığını ve skor katkısı verdiğini görebilirsiniz.

Hem gole hem asiste yakın bir yapısı var. Sağda Garry solda Carlos şeklinde vedat'ı besleme işini gayet yeterli seviyede yapabilirler.

Önemli olan orta sahada yaratıcı ve oyun görüşü yüksek bir futbolcu bulmak.
Hiç seyretmediğim bir futbolcu. Adını da bu başlıkla öğrenmiş oldum.
Guiliano->kruse-> eduardo ...
İyidir kötüdür bilemiyorum ama guilano için demediğini bırakmayan ben; artık gidenin yerine iyisi gelmediği için yoğurdu üflüyorum. Kruse kötü bir oyuncu değil, etrafında rodri ve moses varken oyunu çok hızlandırıyordu. Gol vuruşları çok iyi değildi ama asist özelliği pekiyi derecede. Belki eduardo ondan da iyidir bilemiyorum ama her sene aynı mevkilere al sat al sat yapmak da kadro istikrarına zarar veriyor bence.
Gelirse umarım çok daha iyi bir performans verir ama 30 yaşına gelmiş eduardo da. Bu yaşına kadar kariyeri kiralıklar ile geçen futbolcu hakkında çekincelerim yok değil. Bence kruse; etrafı iyi donatılır ise çok verimli olacaktır. He eğer kruse gidecekse de o mevki için ferdi'yi kullanma fikri daha cazip geliyor. Yine de izlemediğim oyuncu hakkında çok fazla bilirkişi gibi konuşmamam gerekiyor.
Estağfurullah Ben de takip etmemiştim hiç, transfer konusu olunca fazla da araştırma yapmadan fikir edinmek amacıyla başlığı oluşturdum. Videolardan elde edilen bilgiye göre hareketli, stilistik bir futbolcuya benziyor ki böyle futbolculara ihtiyacımız var. Takımda şut çekebilen oyuncu yok neredeyse varsa da şut çekmeyi denemiyorlar. Brezilyalı olmasına güveniyorum her konuda.

Takıma bağlı olur, hırslı, mücadeleci bir yapıya sahip olur. En küçük çaplı bile olsa takıma katkı sağlayacak oyunculara ihtiyacımız var bu sezondan beklentimiz olmasa bile ne kadar puan toplayıp sıralamayı zorlarsak o bize yeterli olur. Kruse için de aslında herkesin aynı düşüncede olduğu bir konuyu söylemek istiyorum, Kruse'nin bitirici vuruşları pek isabetli olmuyor ki takımdaki çoğu oyuncunun böyle. Garry'de bu şekilde çok pozisyon harcadılar doğrusu. Kaçan pozisyonlar o maç için bir şey ifade etmiyor olsa bile ligin sonunda diyoruz ''o şut gol olsaydı.'' Bitirici vuruşlar çok önemli. En azından denenmeli diye düşünüyorum.

Teknik direktör seçiminde de çok geç kaldığımızı düşünüyorum açıkçası. Vurulan şutlar dışarı gidiyor, kritik pozisyonlar kaçıyor ve basit hatalar ile goller yeniyor ki bu Fenerbahçe klasiği diyebiliriz. Umarım takım adına gelirse hayırlı olur.
Bize yazılan topçu ama fenerbahçe muhabirlerinden bir bilgi ve kaynak göremedik daha arap basınından var sadece.
Adamı tanımıyorum arabistandan gelen futbolcular türkiye'de zorlanıyorlar burası çok sert oraya göre, yaşıda 31 olmuş nerdeyse bari biraz genç olsaydı.

Yinede çöplerden kurtularak bezilyalı ekolüne dönelim artık istiyorum bu adamlar tutuyor bizde.durmadan al sat yapmanın da bende kesinlikle kadroya zarar verdiğini düşünüyorum, alırsak seneye de gönderelim falan demeyelim.