fenerbahçe'nin transferini bitirmek için yoğun çaba sarf ettiği söyleniyor. keşke gelse, keşke formayı alsa da bizde gençlere güven 0 .
26 temmuz 2020 adana demirspor bursaspor maçı nda alıcı gözle seyrettim ama açıkçası hiçbir becerisini göremedim. Yani ortalar dağlara taşlara, sürat yok, top sürme yok. Elbette tek maçla değerlendirmek doğru değil de aşırı düz bir topçu gibi geldi. Mesela diğer kanatta serdar özkan oynuyor, görebiliyoruz topla becerilerini, fakat Burak için şu an olumlu bir şey söyleyemiyorum.
Neden transfer etmek istediğimizi anlayamadığım bir başka oyuncu. Ne özelliği var yani? Bunun gibi bomboş adamları sırf genç diye menejerleri on numara pazarlıyor tebrik etmek lazım.
her konuda anlaştığımız söyleniyor. sağ bek oynayabilir ligde. gökhan'ın yaşı malum.
salim manav'a göre gelme ihtimali yüksek olan futbolcu. gelirse gökhan'ı yedekler, umarım sağ açık felan oynatmaya kalkmayız.
maliyetini merak ettiğim muhtemel yeni transfer. herhangi bir detay yok haber sitelerinde.
--- alıntı ---

fenerbahçe, burak kapacak'ın transferi için bursaspor ile eski başkan mesut mestan döneminde temas sağladı.
(bursaspor'un istediği ücret 15 milyon tl'ydi)

bu hafta içerisinde fenerbahçeli yetkililer, yeni başkan erkan kamat ile görüşecekler.

transferin olma ihtimali yüksek.

--- alıntı ---

salim manav'ın haberine göre yüksek ihtimal bize gelecekmiş. gelirse umarım uyguna gelir. 500b euro civarı bir riske girilebilir, kesinlikle karşı değilim lakin eğer bu oyuncuyu transfer ediyorsak doğru bir şekilde kullanmak zorundayız.

sanıyorum ki erol bulut'a danışılıyordur transferler yapılırken. umarım öyledir yani. eğer oyuncuyu parlatırsak, 500bine alınıp 10-15 bandına satılabilir eğer ki potansiyeli varsa (tabii ne kadara satılır bilemeyeceğim, geleceği okuyamıyorum zira. fakat demek istediğim kar edebiliriz oyuncudan ciddi bir derecede hem de). yoksa zaten niye alıyoruz diye sormak gerekir. umarım işleyen güzel sistemimizde kendine rotasyonda yer bulur ve seneye daha da olgunlaşır.