Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

fenerbahçe sözlük yazar alımları şu anda kapalıdır. yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • birsel vardarlı

  Fenerbahçe'de 7 numaralı formayı giyen oyun kurucu.

  13 sezonda 9 lig şampiyonluğu yaşamıştır.

  (bkz: Fenerbahçe kadın basketbol takımı)

  Yarın jübilesini yapacak olan fenerbahçe efsanesi.

  *****
  22 Aralık Pazar günü 15.00’te Metro Enerji Salonu’nda buluşuyor, adını ve 7 numaralı formasını tarihimize kazıyan Efsane Kaptanımız Birsel Vardarlı Demirmen’i bir kez daha ayakta alkışlıyoruz!

  Biletler için 👉 https://t.co/MyfKfrzYzN

  Bugün jubilesini yapmış efsanemiz.

  güle güle kaptan. yolun açık olsun. sadece sarı lacıvert forma altında değil aynı zamanda milli formayla da sayısız başarılar yakalamış, taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmıştır. forması emekli edilerek de hak ettiği vedanın yaşatılmış olması çok güzel. kaptana gelecekte kulüp içerisinde yeni görevler verileceğini düşünüyorum. bizimle yolculuğu sona ermedi, daha yeni başladı diye düşünüyorum.

  basketbolu bırakmış biricik efsanemiz, emektar.

  ******
  Birsel Vardarlı Demirmen, dün yapılan tören ve jübile maçının ardından Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.

  Henüz kariyer planlaması yapmadığını dile getiren kadın basketbolunun efsane ismi, "Ne ile ilgilenmek, uğraşmak istiyorum belli değil ama basketbolun dışında kalmak tabii ki zor. Bıraktığımdan beri hâlâ basketbolu bırakmamış gibi takip ediyorum; sadece oynamıyorum. Belki basketbol içinde kalarak kulübüme hizmet ederim, zamanla göreceğiz" dedi.

  "KENDİMİ ANTRENÖRLÜĞE YAKIN HİSSEDİYORUM"

  Gelecekte ne yapacağına ilişkin gelen soruya Birsel Vardarlı Demirmen, "Kendimi antrenörlüğe yakın hissediyorum, bunu daha önce de söylemiştim. Ama yapar mıyım yapmaz mıyım onun kararını bilemeyeceğim" yanıtını verdi.

  "UNUTAMAYACAĞIM ÇOK ANIM VAR"

  Kariyerinde unutamadığı anların sorulması üzerine ise Birsel Vardarlı Demirmen, "Unutamayacağım çok anım var, bir tanesiyle sınırlı değil ve şu an hiç aklıma gelmiyor. Bayağı bir düşünmem lazım onun için" ifadelerini kullandı.

  "ŞU AN BİRAZ DIŞARIDA KALMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM"

  Fenerbahçe'den kendisine gelen bir teklif olup olmadığı konusuna açıklık getiren 35 yaşındaki eski milli oyuncu, şöyle konuştu:

  "Sezon sonunda onlar tabii ki benim ne yapmak istediğimi sordular ve ben de şu an biraz dışarıda kalmak istediğimi söyledim onlara. Eğer ben de oyunun içinde olmak istiyorsam eminim onlar da bana iyi yaklaşacaktır."

  Ata SELÇUK – Yağmur YETİMOĞLU / İSTANBUL, (DHA)

  Şuradan jübilesini izleyebileceğiniz eski basketbolcu.

  lacisozluk lacisozluk