fenerbahçe'den, rizespor'a kiralık olarak transfer olan genç futbolcu. çankırıspor maçında attığı 2 golle maça damga vurmuştur.
Fenerbahçe seviyesinde göremediğim bir başka genç.

Umarım benim gibi düşünenleri utandırır fakat bu saatten sonra zor gibi.
deplasmandaki benfica maçında beni heyecanlandıran ama daha sonra beklenen gelişmeyi gösteremeyen belki de kaos ortamına kurban giden bir genç futbolcu
biraz dribling yeteneği var diye ısrarla kanatlara hapsedilmeye çalışıldığı için gittikçe sıradan ve değersizleşmeye başladı. oysa merkez bölgeye çekilip rakip ceza sahası çevresinin mikseri olmaya çok müsait bir fiziği var, bir gün kendisini merkezde serbest oynatmayı düşünecek hocalarla çalışırsa daha çok şey vaadedebilir.
Anadolu kulüplerinde parlayıp, büyük kulüplere gittiğinde hayal kırıklığı yaratacak yeteneğe sahip olan futbolcumuzdur.
Oyun görüşü, çalım yeteneği, kilit pas becerisi, şut gücü, fiziki yeterlilik, top sürme, hızlanma gibi özelliklerinin fenerbahçe gibi büyük bir kulübe transferini gerçekleştirecek kadar iyi olmadığı ortadayken ne umarak transfer ettiğimizi hala anlayamadığım ''genç'' oyuncu.

Scouting yapıyorsanız 21 yaşındaki oyuncuyu genç diye almazsınız. Avrupa'da 17-18 yaşında bizim "çocuk" dediğimiz oyuncular takır takır oynuyor, genç oyuncu scouting ise 15-16 yaş bandı için yapılıyor. Biz de 21 yaşında oyuncuyu parlatmak için almışız. Şimdi rize'de kadroya giremiyor.
İlk iki izlenimimden sonra çok şeyler beklediğim fakat daha sonra ümidimi kaybettiğim sıradan bie genç futbolcu.