cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

barış alıcı

 • /
  3
  Fenerbahçe seviyesinde göremediğim bir başka genç.

  Umarım benim gibi düşünenleri utandırır fakat bu saatten sonra zor gibi.
  deplasmandaki benfica maçında beni heyecanlandıran ama daha sonra beklenen gelişmeyi gösteremeyen belki de kaos ortamına kurban giden bir genç futbolcu
  biraz dribling yeteneği var diye ısrarla kanatlara hapsedilmeye çalışıldığı için gittikçe sıradan ve değersizleşmeye başladı. oysa merkez bölgeye çekilip rakip ceza sahası çevresinin mikseri olmaya çok müsait bir fiziği var, bir gün kendisini merkezde serbest oynatmayı düşünecek hocalarla çalışırsa daha çok şey vaadedebilir.
  Oyun görüşü, çalım yeteneği, kilit pas becerisi, şut gücü, fiziki yeterlilik, top sürme, hızlanma gibi özelliklerinin fenerbahçe gibi büyük bir kulübe transferini gerçekleştirecek kadar iyi olmadığı ortadayken ne umarak transfer ettiğimizi hala anlayamadığım ''genç'' oyuncu.

  Scouting yapıyorsanız 21 yaşındaki oyuncuyu genç diye almazsınız. Avrupa'da 17-18 yaşında bizim "çocuk" dediğimiz oyuncular takır takır oynuyor, genç oyuncu scouting ise 15-16 yaş bandı için yapılıyor. Biz de 21 yaşında oyuncuyu parlatmak için almışız. Şimdi rize'de kadroya giremiyor.
  lacisozluk lacisozluk