cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Aykut Kocaman (eski futbolcu)
Doğum: 05.04.1967 Uyruk: Türkiye  Boy: 1,72 

aykut kocaman

 • /
  7
  aziz yıldırım'dan daha çok zararı dokunmuştur kulübe. tarihimizin en çok bonservis ve maaş harcayan hocasıdır, 4 sene de 3 kez gs'ye kupa kaldırtmıştır. tek şampiyonluğu da alex'in insanüstü performansı ile gelmiştir. eljif'i kulübeye hapsedip hasan ali'yi ortasahada denemişliği bile vardır düşünün artık seviyeyi, gece gece ağzımı bozmak istemiyorum. sportif direktör iken daum'um kanat transferi isteğini veto edip sene sonu kendisi teknik direktörlüğe getirilince kanat transferleri yapacak kadar alçaktır. alex'e yaptıkları ortadadır, valbuena'ya yaptıkları ortadadır. vasatseviciliği ile taraftarın günümüzde halen bölünmesine sebep olmuştur.


  gece gece niye canlandırdınız oglum şu başlığı, sinirlerim bozuldu gene(*)
  Keske cikip alex ile bir metin paylassalar, baristiklarini soyleseler. Belki de kus degillerdir ama yine de bunu gostermeleri lazim.


  Hazir camianin bu derece kenetlendigi bir zamanda birlik mesaji yayinlasalar harika olurdu be... ama olmayacak bir olay tabi ki. Koca bir hayal. :/
  bugünkü sosyal medya paylaşımlarımızda dikkatimi çeken nokta kendisinin de o görsellerde yer bulmasıdır ve bu çok hoşuma gitti.


  aykut kocaman ile futbol anlayışım başka olabilir. fakat kendisi fenerbahçe'nin efsane oyuncularındandır. alex konusunda yaptığı hataları ya da vasat sevdasını falan bir kenara ayırmakla birlikte hem teknik direktörken hem de futbolcuyken çubuklu ile önemli işlere atan bir kişi.


  ali koç'un adeta bizi sabote ediyor sözlerinin ardından bugün paylaşımların arasında kendisine de yer verilmiş olması ali koç'un hem takıntılı olmadığına hem de camiayı bütünleştirme girişimi olarak yorumluyorum. sen ben o yok, biz varız, biz fenerbahçeyiz mottosunda gizli bence her şey.
  Umarim yurt disi yapar dedigim hoca. Zira kendisi turkiye'de kaldikca aykutcular devam edecek fb yerine aykut'un takimini desteklemeye. Camiada olumsuz bir hava yaratiyor bu.


  Gs'lilerin bugun cikip "tudor iyi hocaydi ya keske fatih gelmeseydi" dedigini dusunun. Dusunemediniz demi? iste aykutcular tam da bu kafada.


  Bu arada yanlis anlasilmasin aykut kocaman'a laf etmiyorum. Umarim gittigi her takimda da basarili olur ama gercekten cikip bir aciklama yapmasi gerekiyor "camiayi bolmeyin" diye.
  Futbolculuğu döneminde fenerbahçenin efsanelerinden birisi haline gelmiş,şu anda bir kulüp çalıştırmayan ve fenerbahçe'de son 20-30 yılda en çok görev başına getirilen hoca olmasına rağmen takımı lig şampiyonluğuna yalnızca bir defa ulaştırabilmiş teknik direktördür.
  lacisozluk lacisozluk