cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Aykut Kocaman (eski futbolcu)
Doğum: 05.04.1967 Uyruk: Türkiye  Boy: 1,72 

aykut kocaman

 • /
  6
  bugün 1-0 önde götürdüğü gençler maçında takımı geri çekmesiyle 90+1'de golü yiyerek galibiyeti kaçırmış teknik direktör. konya taraftarı yuhladı.

  şu maç bile başlı başına fenerbahçe'deki son sezonunun tek başına özetidir.
  konyaspor ile yola devam edecek hoca.

  *****

  İttifak Holding Konyaspor Basın Sözcüsü Güven Öten, Aykut Kocaman ile yola devam edeceklerini söyledi. Öten, "Biz bir kere Aykut hocamıza her yönüyle, her açıdan güvenerek anahtarı teslim etmiş olarak bu lige devam ediyoruz. Bunda en ufak bir endişemiz, en ufak bir sorgulamamız, en ufak bir soru işaretimiz yok" dedi.
  fenerbahçe'deki ilk döneminde takımın o yıllarda uzun zamandır süregelen tezcanlı karakterine sağlam oynama/emniyet bilinci aşılamış, ancak sonraki dönemlerinde genel felsefesi tamamen puan odaklı, riski sevmeyen, çalıştığı ülkenin anca orta/alt çaptaki takımlarında zaman zaman (şans yanında olursa) başarılı olabilecek, ama asla uzun vadede başarıyı getirmeyecek, büyük takımlarda karşılığı olmayan bir felsefeye dönüşen teknik direktör. aykut kocaman da bu felsefede devam ettiği sürece istediklerini yapabileceği en iyi takım konyaspor olacak.
  Yılını hatırlamadığım tarihte aklımda kalan ortadan kaybolup kulübün kendisine ulaşamadığı sonra ikna edilip takımın başında kalan hoca...
  lacisozluk lacisozluk