Londra'nın kuzeyinde yer alan Islington ilçesinin Holloway semtinde 1886 yılında kurulmuş profesyonel futbol kulübü.
alper potuğun kariyerindeki belki tek iyi performansını gösterdiği maçtaki rakip takım.
unai emery belasından kurtulduktan sonra takımın basına kimi getireceği merak konusu olan takım.
bir üstteki arkadaşa ithafen: zaten kimse takmıyor kardeş :d. 20 yıl olmuş kupayı alalı, o zamandan beri neler dönmüş ülkede. koskoca 20 yıl. üstelik bazı oyuncuların da bilinmedik sebeplerle(*) yurt dışında olması da çabası.
bir üstteki yazara hak vermekle birlikte bütçe kısmına katılmadığımı belirtmek istiyorum çünkü onların oynadığı lig premier lig ve epl'de oyuncular süper lig'den 3-4 kat daha fazla piyasaya sahip oluyor. yani bugün vedat muriqi aynı performansı epl'de gösterseydi transfermarkt değeri 8 milyon euro değil de 35-40 milyon euro olurdu. aynı şey nispeten şampiyonlar ligi için de geçerli. bunun için galatasaray ozan kabak'ı 11 milyon euro'ya sattı zaten.

ama tabi ki kendilerinin katılamamasıyla bizim katılamamamız aynı değildir çünkü bizim katılma haklarımız elimizden alınmıştı ve eğer o haklara sahip olsaydık diğer yıllar da daha iyi kadro kurup daha iyi hoca getirip şampiyon olur yine katılırdık, lige de ambargo koyardık. tabi terör örgütüne karşı yine iyi mücadele vermişiz, terör örgütü diyorum bakın, ''terör örgütü''.
pandemi sonrasında ekonomik kısıtlamalar kapsamında yurt dışındaki scoutlarının görevine son verme kararı almış kulüp.