Tam Türkiye Süper ligi santraforu olan Danimarkalı futbolcu. 1993 doğumlu oyuncu parma kulübüne bağlı.

Çok golcü değil ama fiziğine göre iyi top saklıyor ve dripling yapabiliyor.
Gelirse büyük iş yapmış olur ts.

Kendisi hakkında daha evvel de demiştim çok golcü değil ama ülke futboluna çok yatkın. Tabi ts bunu getirirse sorloth'u getirmezler. Acaba???
Öncelikle belirteyim ki bence de oyuncu süper lig'de hangi takıma giderse gitsin fazlası ile başarılı olur. Fakat gelgelelim oyuncu ile ilgilenen bir kulup olduğunu düşünmüyorum. Trabzonspor'un 27 milyon euro toplam bütçesi var...

Tahminimce disk kayması reis ve yandaşları yine menajerlerin şövalyeliğine soyunmuş vaziyette. Oyuncunun adı ısrarla pek çok takım ile anıldı, oyuncu da bol bol övüldü. Peki ya sonrası? Bonservis verilecek oyuncuya, 1.5 milyon euro menajerlik ücreti. Ne kadar kolay ve güzel bir para bu değil mi?

Bunlar iyice işin bokunu çıkarttılar... basın menajerlik şirketlerinin uydusu olmaktan çıkmış doğrudan menajerlik şirketi olmuş. Herifler alenen oyuncuların türkiye temsil hakkını yüksek maaş vaat ederek alıyor, şişiriyor, kızıştırıyor ve geçiriyor.

Bu arada kurban etmek istediklerinin de trabzonspor olduğunu sanmıyorum, sanki onlar bilmiyor mu trabzonspor bu paraları vermez, veremez. Umarım bizim başkan ayıktır.

Edit:

Muz orta
, hocam sayılıyor limitten.
(bkz: #63938)

Türkiye'de izlemek keyifli olacak. Bu ekonomi ile bu rezil yönetimlerle daha kalitelisi zor zaten. Katkı verecektir.