Ahahahahahahha

Şu ülkede nefes almaları bile anayasaya aykırıyken ırkçılıktan falan dem vuran terör örgütü sempatizanı takım.

Sizin bu ülkede nefes almaya bile hakkınız yok !!!
Türkiye'nin 21 plaka kodlu, 1.7 milyon nüfuslu, karpuzuyla meşhur güzide bir ilinin ve bu ilde doğmuş olan yurttaşların takımı.

futbolda Var olma mücadelelerine selam olsun.
Bölücü bir kulüptür. Aldıkları her galibiyeti "kürdistan"a hediye ederler.

Kendilerine yapılan kötülükler var mıdır? Nadiren de olsa evet. Fakat kendilerinin yaptıklarının yanında adeta "ödül" kalır bu yapılanlar.

Yine de sucu amedspor'da aramamak lazım. Amedspor, sadece bir spor kulübü. Ana sorun zihniyet. Amedspor kapansa bile oradaki halkın bölücü olan kısmının fikri değişmeyecek.
twitter


paylaşımı ilk gördüğümde gerçekten çok üzüldüm. daha sonra her maç rutin olan bir ugulamadan mağduriyet çıkardıkları anlaşılmış. görsel
görsel
Bölücü faşist Terör örgütünün sportif uzantısı. Kapatılmadığı her gün vatana ihanettir. Fenerbahçe üzerinden propaganda yapma, mağduriyet çıkartma peşindeler. Ilk maçta da bunu yaptılar. Üstelik her zamanki gibi saldıran da onlarken hiç utanmadan tamamı büyük harfler ile yazılmış okumaya bile değmeyecek saçma sapan birşeyler yayınlamışlar. Zaten Terör örgütünün şiddetten rahatsız olmasını, utanmasını bekleyen yok. Benim beklentim bu sözde kulup gerçekte terör örgütü sportif şubesinin kapatılması.

Tabii siyasi erk arkalarında. Onları halihazırda çözüm süreci ayağına suni bir şekilde palazlandıranlar da onlar. sahada jiletle futbolcu doğrayan oyuncuları hala daha maça çıkabiliyor, içeride dışarıda hiç sektirmeden terör eylemlerinde bulunuyorlar; ama yersen herkes onlara düşman, hep mağdurlar.
kürtçe ismiyle türkiye cumhuriyeti futbol liglerinde yer alabilen spor kulübümsüsü.
nasıl izin verilebiliyor ki buna? diyarbakır değil mi buranın adı.
o zaman bütün doğu kulüpleri bu tarz isimler alıp dursun, garip.
niyet bu kadar aşikarken buna izin veren politiklere kafam girsin..