cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Altay Bayındır
Doğum: 14.04.1998 Uyruk: Türkiye  Boy: 1,98  Mevki: kaleci

altay bayındır

 • /
  12
  Bu maçta da rodallega'nın karşı karşıya pozisyonunu çıkarmış genç kaleci. Karşı karşıyalarda çok başarılı. Yan toplarda ise bir o kadar başarısız. Gelecek Seneye gençlerin gelişimine önem veren bir yabancı hocayla girersek (mesela Roger Schmidt) ve bu hoca beraberinde düzgün bir antrenör ekibi getirirse bu senekinden çok daha iyi bir performans sergileyeceğini düşünüyorum.
  Her maç iki golü var. Tabi sorumlu olduğu gol sayısı yediklerini yarısı belki. Her ileriye şişirilmiş top rakip takımın forveti ile karşı karşıya bırakıyorsa bunda sorumlu değildir. Şu takıma eli ayağı düzgün 4 savunmacı alamayan suçlu.
  çok geçmiş olsun, bu kadar genç yaşta fıtık sorunuyla karşılaşmış olması kariyerinde umarım sıkıntı yaratmaz. çünkü fıtık tekrar edebilen bir rahatsızlık ve kronikleşirse kariyeri de hayal ettirdiğinin yarısına ancak ulaşır. tabi her şeyden önemli olan sağlığına kavuşabilmesi.
  rezalet takımın arkasındaki performansını gördük. bu rezil takıma rağmen bu sezonki 10 12 puanı kendisi kurtardı diyebiliriz. önünde sağlam stoperlerin bulunduğu bir takımda performansını merak ettiğim genç file bekçimiz.
  lacisozluk lacisozluk