Bankalar birligi konusunda geri adim atmayin. Topu taraftara atin, elinizden gelenin en iyisini yapmaya calisin bu surecte. Lutfen yonetim. Bu sezon devre arasi sol bek alamadik limit mevzusu yuzunden. Sampiyonluk gitti resmen, tarihin en onemli sampiyonluklarindan birisi olacakti bu. Bir ise girdiysek sonuna kadar gidelim.

Camiayi kenetleyin, taraftari surekli bilgilendirin. Sampiyon olmayalim gerekirse, ben raziyim. Yeter ki fenerbahce'yi ite kopege teslim etmeyin.

Gerekirse radikal kararlar alin. Fakat fenerbahce'nin ekonomik ozgurlugunu kaybetmesine izin vermeyin.
Sozluk yonetimine not: lutfen baslik kalsin. Formata uygun bir baslik.
buraları okuduklarını sanmıyorum fakat içimizi dökme açısından mühim bir başlık.
1- kesinlikle bankalar birliğine kulübü teslim etmeyin. biz fenerbahçe'yi halktan kopartmak isteyenlere karşıyız deyin.
2- taraftarlar ile iletişimi güçlü tutun. süreci anlatmak için günlerce beklemeye gerek yok. an ve an açıklamalı, kiminle ne konuşulduğu taraftara anlatılmalı.
3- radikal hamleler almaktan çekinmeyin. 2 senedir dilim döndüğünce bunu söylüyorum, 2 sene heba oldu ama 5 sene daha heba olmasın. çıkın ve bu kirli düzende mücadele etmemiz istenmiyorsa biz de camia olarak yayın havuzundan çıkıyoruz, önümüzdeki 3 sezon u19 ile oynuyoruz, önümüzdeki sezon 4 nisan formasıyla çıkıyoruz, üstüne 3 temmuz forması ve 4 ağustos forması ile çıkıyoruz diyin.

4- her ne kadar burada defalarca gg ve caner dönerse maddi açıdan para harcamayacağım desem de fenerium'dan satılmak üzere utanç t-shirtleri yaptırın. en az 250 bin kişi o formaları alacaktır. forma satışından daha mantıklı, en azından gelir neredeyse tamamen kulübe kalır.
5- bu ülkede kuralların etrafından dönmeyene enayi muamelesi gösteriliyor, gerekirse siz de kuralların etrafından dönmekten çekinmeyin.

6- her maçın başında 5 dakika tepkisizlik eylemi yapın. ama her maç. santra vuruşu itibariyle 5 dakika hareketsiz beklesin futbolcular. utanması olmayanlar da gidip gol atabilirler.

7- eğer pandemi süreci son bulur ve tribünler açılırsa, dış saha maçlarında da tribünleri açın. 50 bin kişi maçları stadımızdan takip etsin.

8- taraftarı sokağa dökmek isteyenler var. hepimiz futbol dışı gerekçelerle zaten boğazımıza kadar öfke doluyuz. atılacak adımlarda taraftarın sükunet içeriisnde hareket etmelerini sağlamak göreviniz. provakatörlere prim verilmemesi gerekmekte.
9- fenerbahçe'nin tüm gelirleri ve giderleri madde madde açıklayarak olması gereken limiti siz açıklayın.
10 - takımı ligden çekmeyi düşünüyorsanız da ivedilikle hareket edin. yapabileceğinize ihitimal vermesem de varsa böyle bir niyet azerbaycan ligi yetkilileri ile acilen görüşme ayarlayın. başka ligler de bence sorun değil ama mikro milliyetçi bir toplumda başka liglere gidilirse vatan haini etiketi yememiz çok olası, bu sebeple en doğru lig orası.
Su iletisim konusunu duzeltin. Ne olursunuz ya. Koskoca kulup cikip "21:00'de transfer aciklaniyor" diyip zaten patlamaya hazir bomba olan taraftari daha da heyecanlandiriyor. Ne kadar tasvip etmesem de herkes sosa aciklanacagini dusunurken sinan g aciklaniyor. Az biraz dusunme organlarini kullansalardi bu transferin sosa olmayacagini anlarlardi orasi ayri mesele fakat siz de bu insanlarin evde cirilciplak sosa transferini bekledigini bildiginiz halde ne diye milleti gaza getiriyorsunuz?
hazırlık maçlarında kamerayı kulübünin yanına kurdurmayın. vinç mi getirirsiniz, gökdelen mi dikersiniz sahanın yanına sizin bileceğiniz iş ama artık yerden çekmeyin şu maçları.
(Büyük harflerle); daha fazla zaman kaybetmeden net skorer bİr kanat alın. Eğer paranız yoksa gustavo satın ondan gelen para ile alın. Aksi takdirde şampiyon olmamizin imkanı yok. Nwakeme'nin 6m çıkış bedeli var, nwakeme alabilirsiniz. Hem rakipte güçsüzleşmiş olur.