ali koç marco rose'u istiyor
2018 yılında marco rose'u salzburg'dan alıp fener'e getirememekle başlayan, sonunda malatyaspor ve alanyaspor ile en büyük başarısı fatih terim'i bir kere yenmek olan (ki onun da tablosunu astırmış) erol bulut ile devam eden vizyon. vizyon gereği fenerbahçemiz avrupa kupalarına katılmamak için ligi ilk 5'te bitirmiyor ve böylece az uçak masrafı yaparak bankalar birliği anlaşmasına uyuyor. harikulade.
2018'den beri fenerbahçe'yi gerileten vizyondur ancak bu vizyon işinden ziyade bu şahsın müritleri kulüp için daha büyük sorun.

2018-19 sezonu: efsanemiz lefterin adının verildiği sezon ancak sonuç ne takım 17.hafta küme düşme hattında 34.hafta ise altıncı olup bir sonraki sezon için taraftara söz veriliyor.

2019-20 sezonu: geçen sezon acemilikti bilmem neydi diyip geçiştirildi peki ne oldu yanlış kadro planlaması ve hakemler yüzünden çöpe gitti ama kalan 7 haftada avrupa kupalarına bilr kalamadık.

2.5 yılda yapılan transfer sayısı herhalde 40'tan fazla peki kaç tanesi fayda sağladı desek 4'te 1'i anca..
Cocu'yu uzun vadede getirip 10.hafta kovmak.
Comolli'yi modric'i keşfetti diye getirip sezon ortasında kovmak.
Ersun yanal'ı taraftar aklına uyarak getirip kovmak.
Emre'yi sportif traktör yapıp futbol şubesinin başına getirmek sonra teknik direktör yapmak.
Erol bulut'u uzun vadede getirdik diyip kovmak.

Evet vizyon aynen..
Rakip takımlarda sivrilen oyunculara yüksek maaş verip transfer etmek.

Bazıları sivrilmeden bile geliyor, bkz: Tolgay.

XD

Nerede o müthiş scout grubu? Göremedik adlarını duyamadık, fotoğraf bile göremedik. Hala basında menajer ufurmesi sonucunda rosier, ghezzal,abubakarz dorukhan falan deniliyor. Larin ile ersin de gelsin.bu şekilde şampiyonluk gelecek sanmak bile başlı başına istifa sebebi olmalı. Rodriguez'den dilin yanmadı mı acaba?