Futbolcu

Doğum: 19 Aralık 1988
Uyruk: Şili
Boy: 1,68
Ayak: Sağ Ayak
Malûm takıma transferi konuşulan Şilili futbolcu.

İspanya basını, Alexis Sanchez'in Inter'den ayrılıp Galatasaray'a transfer olabileceğini iddia etti.
bize transfer olacağı dedikodusu dönen yüzlerce futbolcudan biri. son dönemlerde yaşadığı sakatlıklar ve 7 milyon euro bonservisi ile zor gibi görünüyor ama bir umut işte. gelirse fark yaratır diyeceğim ama biz de bu şans varken falcao olur başımıza.
Turkiye'ye getirmenin imkansiz oldugu oyuncu. Bu adamin ismini twitter'da gorupte heveslenenlere guluyorum sadece.
Yago söylediğine göre ilgimiz olan oyuncu. Ama belli ki sançez bize gelmek istemiyor. Zaten adam forvet bile değil hiçbir zaman da olmadı bu mu golcü anlayışınız.

Kalitesine diyecek hiçbir lafım yok ama perotti v2 bu adam. inter keşke gitse de kurtulsak maaşından derken bize sokar anca roma'nın yaptığı gibi.
Her şeyi elime yüzüme bulaştırdım. bitik, sakat bir yıldız getireyim de taraftar çok homurdanmasın transferi. Ya ne sanchez’i allah aşkına, bıktırdınız insanları. Sanchez sakatı bizim ihtiyacımız olan futbolcu mu? Forvet alın artık şu takıma forvet.
Hadi diyelim ki biz bu zengin perottisini aldık. Hatta Çıktı sahaya Sapasağlam 34 maç oynadı. Peki golleri kim atacak? Yönetim kesin kralexis'i aldık deyip çarşıya laf sokmanın derdinde(*). Ali koç hiç heveslenmesin, vitor istemez bunu.
Her türlü bu ligin içinden geçebilecek bir futbolcu fakat türkiye'ye gelse victor moses v2 olur ancak. Moses ilk 3 maçta fırtına gibiydi. Dikine oynamalar, driplingler vs. Fakat ligimizde oynanan futbol yavaş olduğu için normal olarak etkilendi ve diğer oyunculardan bir farkı kalmadı.