kendisini farklı mevkide oynatan hocasını maçın devre arasında tekme tokat dövdüğü söylenen futbolcu.

(bkz:olmayacak duaya amin demek)

bizden daha iyi teklif götürecek bir sürü kulüp çıkacaktır, bu bir. ikincisi ise kendisine yüksek maaş verme lüksümüz yok, hele ki bu yaştaki bir kanat oyuncusuna.

fenerbahçe scout ekibi ne işe yarıyor, anlamak mümkün değil. koskoca dünyada kanat oyuncusu bulamıyor musunuz gerçekten?
10 numara mevkisinde oynayan oyuncu.

dolayısı ile haberler kolpadır ya da Mesut transferi için arsenal'a gözdağıdır. bir başka ihtimal da Mesut transferinin çıkmaza girmesidir.

Son olarak kanat da oynayabiliyor papu diyenler olacaktır fakat papu'nun şu an atalanta'dan gönderilmesinin temelinde hocasının onu kanat oynamayı denemesi zaten, sonrasında soyunma odasında birbirlerine girmişler zaten :)
Görüştüğümüzü hiç sanmadığım, muhtemelen avrupa'nın devlerinden birine gidecek olan forvet arkası. Biz o mevkiiye transfer yapıyorsak ancak mesut gibi bir fırsat transferi yapıyoruzdur. Tahminimce oyuncunun türkiye'deki temsilcileri galatasaray'a oyuncuyu getirebilir miyiz ayağına önden bize yazarak piyasa yaptırtıyor olabilir. Malum onların o bölgeye transfer ihtiyaçları var. Gerçi dediğim gibi türkiye'ye gelmeyecek oyuncu.
Arjantin milli takiminda oynayan oyuncu. Hemde baya baya oynuyor, son milli macta filanda sure almis. Hucumda messi, di maria, martinez gibi oyuncularla partner olabilecek kadar kaliteli bir ismi turkiye'ye getirmemiz bu yasina ragmen baya zor. Cok umitlenmemek lazim.
Mümkün değil, zaten haber de serdar ali çelikler'in, Heyecanlanmaya gerek yok. Dünyada ilk 11 oynayamayacağı takım yok.
çok geç açılan futbolcu.

en az 3 yıl daha bu kalitede futbol oynayacağını düşünüyorum.
Atalanta'nın en iyi oyuncusu. Serie a'nında en iyi oyuncularından biridir kendisi çok tehditkar bir 10 numara, mesut yerine kesinlikle tercih ederdim yaşının bir önemi yok geç açıldı.

Ama yedirmezler ısmarlama haber olduğu çok belli. İnter ya da milan havada kapar bu adamı boş bir uğraş malesef.