6sı futbolcu 2si kulüp çalışanı ve yılmaz Vural Corona olmuş. Çok geçmiş olsun.

Ne demişti tff'deki şahıs, ayıklar yolumuza bakarız. biz bunları yazdık, Hadi ayıklasın şimdi ayıklayabiliyorsa pirincin taşını.
Düzeltme...

Dün tesislerimizde yapılan Covid-19 virüs test sonuçlarına göre Teknik ekibimizden 2 kişi Futbolcularımızdan 3 kişi ve personelimizden 7 kişinin testi pozitif çıkmıştır.Testi pozitif çıkanlar karantinaya alınnış olup tedavilerine başlanmıştır.
Düzeltme.
Resmi kaynaktan almak varken farklı kaynaklardan alınca böyle oluyor.
Stadyumu yokken ligde başımıza bela idi, stadyum yapıldı iki lig birden düştüler. Tabi şimdilik. Burası Türkiye aniden düşme kalkabilir. XD
Ayrıca GS camiasına kıyakları çoktur. Bir daha dönmezler umarım.
An itibariyle küme düşen memleketimin takımı. 3 sene önce bizi 3 kez yenerek hem şampiyonluktan hem de kupadan eden takımın haline bak. Akhisarspor ile bağlantım yok ve Akhisar'da da yaşamıyorum ama neden bu hale geldiler merak ediyorum.
Devre arasinda yaptigi 13 transferin hicbirine sure vermemis kulup. Ustelik bu transferlerden birinin futbolcu olmadigi ortaya cikti. Kulubun baskani ise menajer :)

Menajerlerle iyi sogusluyorlar kulubu. Yazik su ulkedeki kuluplerin haline. Muhtemelen birkac yila amatore dusmus olurlar, biz de aci aci bakariz yitip gitmis olacak bu kulubun arkasindan.